פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    התעמלות מכשירים: אלכס שטילוב זכה במדליית ארד בבאקו

    גביע העולם: המתעמל הבכיר קיבל ציון נמוך יחסית 14.550 בתרגיל הקרקע, אבל זה הספיק לו כדי לסיים שלישי ולשפר את הביצוע מהמוקדמות. דולגופיאט סיים רק שביעי עם 13.400 וגם רשם מקום רביעי בסוס הסמוכות. במתח, שטילוב נפל וסיים שישי

    אלכס שטילוב (GettyImages)
    מדליה לקראת ריו. שטילוב (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

    אלכס שטילוב אמנם לא היה במיטבו ביום שישי במוקדמות תרגיל הקרקע בגביע העולם בבאקו, אבל היום (ראשון) הוא השיג מדליית ארד, הראשונה שלו לעונת 2016, אחרי שסיים שלישי בגמר. הציון שלו אמנם היה נמוך יחסית (14.550, 6.2 על רמת הקושי, 8.45 על הביצוע, עונש של עשירית על יציאה מהקווים), ועדיין הוא שיפר את התוצאה שלו משישי (14.350) אז הוא סיים שמיני במוקדמות.

    מי שזכה במדליית הזהב הוא קנזו שיראי עם 16.150, כאשר את הכסף לקח רוק קלאבורה הסלובני. ארטיום דולגופיאט, שסיים את המוקדמות ראשון, סבל מתרגיל חלש יחסית וסיים רק במקום השביעי בגמר עם 13.400.

    בהמשך היום נערכו גמרים נוספים. בגמר המתח מורן ינוקא סיים חמישי עם 13.650, בעוד שטילוב סיים רק שישי עם 13.350 אחרי שסבל מנפילה. אנדריי מדבדב שאמור היה להופיע בגמר הקפיצות לא עלה לגמר ופספס הזדמנות להעניק מדליה נוספת לישראל. דולגופיאט שעלה לגמר סוס הסמוכות סיים רביעי עם 14.2. מורן ינוקא השתלב בגמר הטבעות וסיים שביעי עם 13.550. הוא הגיע לגמר כרזרבה ורשם תוצאה טובה. צוף פלדון הופיעה בגמר המקבילים וסיימה שישית עם 12.2.

    מורן ינוקא מתעמל ישראלי (ברני ארדוב)
    הישגים נוספים בבאקו? ינוקא (צילום: ברני ארדוב)