פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    חוקי פיפ"א קובעים: אבי ריקן לא יוכל לשחק במכבי חיפה העונה

    הקשר הופיע העונה בפ.צ. ציריך ומכבי תל אביב ולפי חוקי פיפ"א, אסור לשחק בשלוש קבוצות באותה עונה. ייתכן שהירוקים יעשו מאמץ להנחית אותו בעונה הבאה. סיכויי הגעת לדימיר גאדג'ב נמוכים

    חוקי פיפ"א קובעים: אבי ריקן לא יוכל לשחק במכבי חיפה העונה

    נציגי מכבי חיפה ומכבי תל אביב עמלים בשעות האחרונות בניסיון להגיע לסיכום על מעברו של הקשר אבי ריקן מהצהובים לירוקים, אך עדיין לא בטוח שהעסקה אכן תצא לפועל.

    ריקן, שהצטרף למכבי תל אביב ב-23 ביולי, הספיק לשחק העונה 15 דקות במדי קבוצתו הקודמת, פ.צ. ציריך, במחזור הראשון של הליגה השוויצרית. על פי תקנות פיפ"א, מותר לשחקן לעבור בין שלוש קבוצות באותה עונה, אך לשחק רק בשתיים מתוכן ולכן הסיטואציה סביב המעבר של ריקן לא ודאית. ייתכן כי בשל כך, חיפה תביא אותו רק בעונה הבאה.

    האלופה ממשיכה ללחוץ במקביל על מכבי חיפה להעביר אליה את טאלב טואטחה ואם המגן השמאלי יעזוב, בחיפה העלו את האפשרות להחזיר את אייל משומר לסגל, במידה שהמאמן רוני לוי ירצה בכך. במצב כזה, תיסלל אפשרות לפיה אוראל דגני יתחרה על עמדות המגן השמאלי והימני.

    בחיפה חזרו לדבר עם הקשר הבולגרי ולדימיר גאדז'ב, אך בקבוצה מעריכים שסיכויי הגעתי נמוכים. ככל הידוע, חיפה הציע לגאדז'ב חוזה של 30 אלף יורו בחודש, זאת באמצעות שיתוף פעולה בין סוכן ישראלי ועורך דין בולגרי. אך נראה שהעסקה לא תצא לפועל, ובחיפה טוענים שישנם מועמדים טובים יותר על הפרק.

    אבי ריקן שחקן מכבי תל אביב (קובי אליהו)
    יצטרף לחיפה רק מהעונה הבאה, אם בכלל? ריקן (צילום: קובי אליהו)