ההיסטוריה של מכבי חיפה נטושה מסביב לקרית אליעזר

תיקים רפואיים של שחקנים כמו בניון, דוידוביץ' וז'אוטאוטאס, תמונות של שחקני עבר, מזכרת מדקל קינן, מיטת עיסויים ועוד פרטים היסטורים קבורים מתחת ליציעים הנטושים. האוהדים כועסים, צפו בתמונות המדהימות. מכבי חיפה בתגובה: "משרדי המועדון נפרצו, מכבדים את העבר"

04/11/2015
one

מכבי חיפה עברה כבר מזמן לאצטדיון החדש בעיר, אבל את הזיכרונות האמיתיים נמצאים בקרית אליעזר. תרתי משמע. בימים האחרונים הושלכו בסביבת האצטדיון וכן בין ההריסות ובחדרי ההלבשה הנוסטלגיים פריטי אספנות רבים, שפשוט נשכחו מתחת להריסות, אותם צילם אחד האוהדים שעבר בסביבה.

בין השאר נראה צילום של דקל קינן עם אוהד צעיר, גביעים, תמונת הוקרה ממועדון מאריבור שניתן לקבוצה באחד המשחקים באירופה, תיקים רפואיים של אגדות כמו אבישי ז'אנו, ריימונדאס ז'אוטאוטאס, ניר דוידוביץ', יוסי בניון ואלירן אלקיים וכן מחברות לבית הספר, אישורי כניסה למשחקים בליגה האירופית, מבט על יציע ג' הנטוש, מיטת עיסויים נטושה, תמונה של שחקן העבר יצחק שפירא ועוד. "היסטוריה שלמה זרוקה ועזובה, הכול כאילו נשכח וננטש", כתב האוהד רועי טנג'י. "כולי תקווה שממש בשנייה האחרונה מישהו יתעשת ויילך לאסוף את כל הפריטים האדירים האלו". צפו בתמונות.

טוב לדעת (מקודם)

בדיקה חכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

מוגש מטעם שחל
בניון, דוידוביץ' וז'וטא. התיקים הרפואיים שנמצאו(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
תמונה של דקל קינן עם אוהד צעיר בשם דקל(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
תמונה למזכרת(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
גביע הוקרה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
מחברות לבית הספר(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
אישור כניסה לאחד ממשחקי הקבוצה בליגה האירופית(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
מיטת עיסויים נטושה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)
תמונה של שחקן העבר יצחק שפירא(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רועי טנג'י)

לאחר הפנייה למכבי חיפה בבקשה לתגובה, בחר המועדון להעלות את ההודעה הבאה בעמוד הפייסבוק: "שלשום נפרצו משרדי המועדון באצטדיון קריית אליעזר. הפורצים חיבלו בדלת הכניסה המשורינת, בזזו וגרמו לונדליזם בציוד ובפרטים שנותרו שם. התמונות צולמו לאחר הביזה, תלונה הוגשה במשטרה. המשטרה מאז אתמול חוקרת, וחשוד נתפס. יצוין כי 99.9% מהפרטים ההיסטוריים כבר הועברו לארכיון חדיש לשם שימוש עתידי. חלק מזערי מהדברים נותרו בקריית אליעזר בהם מספר מצומצם של תיקים רפואיים ריקים מתוכן. מועדון כדורגל מכבי חיפה מתייחס לעבר בכבוד רב ומשקיע משאבים רבים בשימורו. אנו מצרים על הפרסום שאינו נבדק (הטעות במקור) ומייחס לנו לכאורה זלזול בהיסטוריה של המועדון".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully