פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    מהעונה הבאה: חמישה משחקי NFL בלונדון

    הליגה תקיים החל מהעונה הבאה לפחות שלושה משחקים בטוויקנהאם, בנוסף לשניים שהיא מחויבת לערוך בוומבלי. מגעים עם טוטנהאם על משחקים באצטדיון החדש החל מ-2018. וויזנהאנט פוטר מטנסי

    המעודדות של מיאמי דולפינס במשחק באצטדיון וומבלי (AP , Tim Ireland)
    יותר מחזות כאלה באנגליה? מעודדות בוומבלי (צילום: AP)

    לאט לאט זה קורה. בהתחלה שוחק משחק NFL אחד באנגליה, כעת מתקיימים שלושה והחל מהשנה הבאה - לפחות חמישה.

    הנהלת הליגה הגיעה לסיכום עם איגוד הראגבי לשימוש באצטדיון בטוויקנהאם, והחל מאוקטובר הבא יתקיימו בו לפחות שלושה משחקים בשנה לשלוש השנים הבאות. זאת, בנוסף לשני המשחקים לכל הפחות, שעליהם התחייבה הליגה עם אצטדיון וומבלי.

    זה לא מסתיים כאן. הליגה במגעים עם טוטנהאם הוטספר על שימוש באצטדיונה החדש, שייפתח ב-2018. אם הכול יילך לפי התוכניות, בשנה זו יתקיימו לפחות שבעה משחקי ליגה בלונדון. על פי ספקולציות, הליגה מכשירה את הקרקע להעברת אחת הקבוצות לאנגליה.

    "אנו מחויבים להמשיך בהפגנת האמון שלנו כלפי הקהל האנגלי, ומאמינים שהוספת משחקים בטוויקנהאם אמר מארק וולר, מנהל הזרוע הבינלאומית של הליגה.

    רוג'ר גודל קומישינר ה-NFL (AP , Ted S. Warren)
    השלב הבא הוא קבוצה בלונדון? גודל (צילום: AP)

    טנסי פיטרה את המאמן קן וויזנהאנט ומינתה תחתיו את עוזרו מייק מולארקי. וויזנהאנט הדריך את הטייטאנס במשך 23 משחקים, כשאת העונה שעברה סיימו במאזן 14:2 ואת הנוכחית פתחו עם מאזן 6:1. בסך הכול, טנסי נוצחה ב-16 מ-17 משחקיה האחרונים.

    וויזנהאנט בן ה-53 הוביל ב-2008 את אריזונה לסופרבול ושימש בה כמאמן ראשי עד 2012. ב-2013 היה מתאם ההתקפה של סן דייגו, והוא מונה על ידי טנסי כמאמן ראשי לפני עונת 2014. כעת ייאלץ לחפש לעצמו עבודה חדשה.

    מאמן טנסי טייטאנס קן וויזנהאנט (AP , Weston Kenney)
    מה התחנה הבאה? וויזנהאנט על הקווים ביוסטון ביום ראשון (צילום: AP)