המשחקים האירופיים באקו 2015

המשחקים האירופיים, היום ה-14: אליפות אירופה בג'ודו יוצאת לדרך

טומי ארשנסקי וגילי כהן הם חלק מתשעה ג'ודוקא שייכנסו למעגל התחרויות בחמישי. זיו קלונטרוב יתחרה בגמר ל-100 מטר חופשי (16:25). מישה זילברמן ונבחרות הכדורסל של ישראל, גברים ונשים, יתמודדו בשמינית הגמר

אורן קורנפלד
ישחזר את ההישג מאליפות העולם הקודמת? טומי ארשנסקי (צילום: ברני ארדוב)

אליפות אירופה בג'ודו, שמתקיימת תחת המשחקים האירופיים בבאקו, תצא מחר (חמישי) לדרך במסגרת יומה ה-14 של התחרות. ירדן ג'רבי ואליס שלזינגר יתחרו רק בשישי, אבל עוד קודם ייכנסו למעגל התחרויות לא פחות מתשעה ג'ודוקא.

טומי ארשנסקי, שסיים במקום החמישי באליפות העולם, יתחרה במשקל 60 ק"ג ויפגוש את אמאדו לאזאה הרומני. אלון רחימה יתמודד נגד פרנסיסקו גריגוס הספרדי. ברוך שמאילוב (66 ק"ג), לו זו השנה הראשונה בבוגרים, יתמודד נגד פליסיאן אורי ההונגרי. גולן פולק יתמודד נגד אנדרז יריב מסלובניה. אלון רחימה (60 ק"ג) יפגוש את פרנסיסקו גריגוס הספרדי בסיבוב הראשון

אצל הנשים, גילי כהן (52 ק"ג), מדליסטית הארד מאליפות אירופה הקודמת, תחל את דרכה בסיבוב השני ותפגוש את המנצחת בין בירגיט אנטה מהולנד או ברברה מארוס מהונגריה. רוני שוורץ תחל מול סקינה זיירובה המקומית. ב-48 ק"ג נועה מינסקר תחל את דרכה בסיבוב השני עם קרב קשה נגד אלופת אירופה, אבה צ'רנוביצקי ההונגריה. לשירה ראשוני צפוי מפגש בסיבוב הראשון נגד אברו סאהין מטורקיה.

עוד בוואלה! NEWS

הישראלים שאוכלים מדי יום במסעדת השף שנמצאת אצלם בבית

בשיתוף בית בלב
לכתבה המלאה
יביא מדליה? זיו קלונטרוב (צילום: הוועד האולימפי בישראל, יח"צ)

* שחייה: אחרי המדליה שהשיג מארק חינאווי, זיו קלונטרוב ינסה לחקות אותו ולהעניק מדליה תשיעית למשלחת הישראלית כשהוא יתמודד ב-16:25 בגמר ל-100 מטר חופשי. אור תמיר תתחרה ב-7:30 במוקדמות 50 גב, קיריל ברון ואמיר חביב יתחרו ב-7:40 במוקדמות ל-50 חזה, וב-8:11 תומר דרורי ודניאל קפלן ישחו 200 גב.

* בדמינטון: מישה זילברמן, שסיים בצורה מושלמת את שלב הבתים, סוף סוף מתחיל את שלב הנוקאאוט ויתמודד מול זבונימיר דורקיניאק הקרואטי (10:00). ניצחון יעלה אותו לשמינית הגמר.

מפגש מול יריב קרואטי. מישה זילברמן (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

* סייף: תומר אור בן ה-36, שמתחרה בדגם הרומח, יתחרה בשלב הבתים מול יריבים מאוסטריה, בריטניה, גרמניה, פולין ורוסיה וינסה להעפיל לשלב הנוקאאוט.

* כדורסל 3X3: אחרי שהפסידה את כל שלושת משחקיה בשלב הבתים, נבחרת הגברים תפגוש את אזרבייג'אן (18:00) בשמינית הגמר. עוד לפני כן, הנשים יפגשו את שוויץ (13:00) באותו שלב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully