פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        המשחקים האירופיים, היום ה-11: ישראל רוצה להשלים עלייה לדרג ב'

        אחרי יום אחד מבין שניים של תחרויות, נבחרת ישראל באתלטיקה מדורגת במקום השלישי ותנסה לשמור על מקום ברביעייה הראשונה כדי להעפיל לדרג השלישי באיכותו. לנסקי, קנייזבה, פרסיאדו ושחף יתחרו. מישה זילברמן ייצא לדרך בתחרות הבדמינטון

        חנה קנייזבה מיננקו קופצת משולשת (GettyImages)
        תתחרה ברוחק. קנייזבה (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

        אחרי שאת היום הראשון מבין שניים נבחרת ישראל באתלטיקה סיימה במקום השלישי, המאבק על מקום בדרג ב', השלישי באיכותו, יימשך מחר (שני) עם מקבץ נוסף של האתלטים. כידוע, לישראל יש 12 נקודות פחות מאוסטריה המוליכה, נקודה פחות מסלובקיה השנייה ו-22 יותר ממולדובה, אבל הכול יכול להשתנות לאחר היום השני.

        במוקד התחרויות תתמודד חנה קנייזבה-מיננקו בתחרות הקפיצה לרוחק, כשהיא מחזיקה בתוצאת השנה של 6.28, 24 ס"מ פחות מהשיא האישי שלה. מעין שחף, שכבר קפצה השנה לגובה 1.90, תנסה להשיג את המקום הראשון בתחרות שמעניק 15 נקודות. גם בריצות הקצרות מצפים מאבקים מעניינים כשאולגה לנסקי תנסה לשפר את השיא האישי שלה ב-200 מטר, 23.52 שניות, ואמרי פרסיאדו ינסה לעשות את אותו דבר בריצה המקבילה לגברים כשהוא מחזיק בשיא אישי של 21.33 שניות. בנוסף, איתמר באסטקר יתחרה בקפיצה במוט ונועם נאמן יתחרה ב-3,000 מכשולים.

        אולגה לנסקי אצנית ישראלית, משמאל (GettyImages)
        תשפר את השיא האישי שלה? לנסקי, משמאל (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

        כל תחרויות האתלטיקה

        14:00: יבגניה זבולוטני - יידוי פטיש

        14:10: איתמר באסטקר - קפיצה במוט

        15:25: חנה קנייזבה-מיננקו - קפיצה לרוחק

        15:30: מאיה אביעזר - 100 משוכות

        15:50: איתמר לוי - זריקת דיסקוס

        16:00: אנסטסיה מוצ'קייב - הדיפת כדור ברזל

        16:20: מוקט פטנה - 800 מטר

        16:40: נועם נאמן - 3,000 מכשולים

        16:45: מעין שחף - קפיצה לגובה

        17:00: אולגה לנסקי - 200 מטר

        17:14: אמרי פרסיאדו - 200 מטר

        17:15: תום יעקב - קפיצה משולשת

        17:30: מאור טיורי - 1,500 מטר

        17:45: גירמה אמרה - 3,000 מטר

        17:50: אלן פרבר - הטלת כידון

        18:05: אזאוונט טקה - 5,000 מטר

        18:30: 4X100 נשים

        18:50: 4X400 גברים

        מישה זילברמן שחקן בדמינגטון ישראלי (רויטרס)
        הקרב על המדליה לא יהיה פשוט. מישה זילברמן (צילום: רויטרס)

        *** בדמינטון: ב-9:00 ייצא לדרך מישה זילברמן יתחרה במסגרת בית ב' ויפתח את השלב הזה עם התמודדות נגד האזרי קנאן רזאייב.

        *** סמבו: ב-9:12 כחל שפריר תפגוש ברבע הגמר את הרומניה דניאלה הונדיו. חצי הגמר יתקיים ב-9:42 והגמר, אם היא תגיע אליו, ב-17:50.

        *** אגרוף: ב-17:00 יתחרה דוד אלברדיאן (46-49 ק"ג) בקרב השני שלו בבאקו נגד מוחמד אונלו מטורקיה בשלב רבע הגמר.