עירוני קרית שמונה הגישה בקשה מפתיעה למכבי תל אביב, כאשר הציעה לה לקיים את שני משחקי רבע גמר גביע המדינה במגרש נייטרלי: האצטדיון העירוני בחיפה. המשחק הראשון מבין השניים אמור להיערך בקרית שמונה ביום רביעי הבא (20:55) והגומלין ב-3/4 במרץ, אולם בקבוצה הצפונית רוצים ליצור חגיגה ברבע הגמר, על ידי "קיום שני משחקי עונה מול אצטדיון מלא", כדברי גורמים בקרית שמונה.
במועדון פנו למכבי תל אביב, אך לא ברור אם האלופה תסכים להצעה שכזו. כמו כן, בקרית שמונה יודעים שהסיכויים לכך קלושים, שכן תקנון ההתאחדות לא מאפשר שינוי ביתיות שכזה וקשה להאמין שההתאחדות תאפשר לחרוג ממנו במקרה זה.
קרית שמונה הייתה פעילה הערב (שלישי) ביומו האחרון של חלון ההעברות, כאשר החזירה לשורותיה את שמעון אבוחצירא כמושאל ממכבי חיפה. חזרתו של ויאם עמאשה לא הושלמה והוא נשאר בירוק, בעוד דור ג'אן (להפועל פתח תקוה) ומשה אבוטבול (להפועל רעננה) עזבו את הקבוצה.
קרית שמונה הציעה למכבי תל אביב לקיים את רבעי הגמר בחיפה
3.2.2015 / 21:20