הפועל תל אביב מתנגדת למינוי דני נוימן כבורר בהתאחדות

לאחר שהכדורגלן ופרשן הטלוויזיה לשעבר מונה כבורר בהתאחדות, שלח המועדון מכתב, בו הביע את התנגדותו למהלך: "בשל התבטאויותיו בעבר נגד ערביי ישראל והפועל תל אביב, מינויו אינו ראוי

12/01/2015
פרשן הכדורגל דני נוימן. ברני ארדוב
איך הוא יצלח את המכשול הזה? דני נוימן(צילום: ברני ארדוב)

עו"ד עמית פינס, המייצג את הפועל תל אביב, שלח הבוקר (שני) מכתב להתאחדות לכדורגל ולנשיא בית הדין העליון, השופט אורי גורן, בו הביעה הקבוצה את התנגדותה החד משמעית לכוונה למנות את דני נוימן כבורר מטעם ההתאחדות.

במכתב, שנשלח על דעתה של הנהלת הקבוצה בראשות חיים רמון, מסביר פינס, היועץ המשפטי של המועדון המשמש גם כחבר הנהלת ההתאחדות, כי "בשל התבטאויותיו של נוימן בעבר כנגד אוהדי הפועל תל אביב וערביי ישראל ('הייתי עושה טרנספר לאוהדי הפועל ביחד עם ערביי ישראל', 'אני שונא את אוהדי הפועל תל אביב'), מינויו כבורר אינו ראוי ואינו מתקבל על הדעת".

בנוסף, בקבוצה הביעו תמיהה לגביי הוותק, המוניטין והכישורים של נוימן כעורך דין או משפטן, לאור העובדה שהוא שימש כפרשן טלוויזיה. במכתבו דורש פינס לפרט על בסיס אילו כישורים נבחר נוימן ומה היו המניעים והשיקולים בעמדו ביסוד בחירתו. כמו כן, מבקשת הקבוצה באמצעות עו"ד פינס "לבצע שידוד מערכות רציני ויסודי במוסד הבוררות שליד ההתאחדות לכדורגל".

ראוי לציין כי נוימן הוסמך כעו"ד לפני שמונה שנים, אבל לא עסק בזה מאז. רק לפני חודש הצטרף למשרד עורכי דין קטן בירושלים.

  • דני נוימן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully