בית"ר ירושלים: "ההחלטה בנוגע לטביב תתקבל רק לאחר הערעור"

מחר יינתן גזר הדין של בעלי בית"ר שהורשע בתקיפת הנער גיא חסין. בהתאחדות לא צפויים לקבל החלטות עד לסיום ההליך המשפטי. הערכה: יקבל עבודות שירות או פיצוי לחסין

30/12/2014
one
יום גורלי. אלי טביב(צילום: ברני ארדוב)

בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב יגיע מחר (רביעי) לבית משפט השלום בתל אביב על מנת לשמוע את גזר דינו בפרשת תקיפת הנער גיא חסין. כזכור, טביב הורשע ביוני האחרון בתקיפת הנער ובשיבוש הליכי משפט כאשר מחר כאמור צפויים שני הצדדים להגיש את הטיעונים לעונש ולאחר מכן יינתן גזר הדין. ההערכה היא כי כי טביב עשוי להיענש בעבודת שירות ו\או מתן פיצוי לחסין.

עורך דינו של טביב, ציון אמיר, צפוי להזכיר מחר בעת הטיעונים לעונש את אירועי הדרבי התל אביבי האחרון ופריצתו של אוהד הפועל תל אביב "פואד" למגרש והתקיפה של ערן זהבי. נציגיו של טביב יציגו גם את התלונה שהגיש נגד פואד ואדם נוסף על איומים ברצח בזמן שהיה בעלי הפועל תל אביב על מנת להציג את האווירה הקשה, ההטרדות וההסתה ממנה סבל באותה התקופה.

לאחר מתן גזן הדין בהתאחדות לכדורגל יערכו דיון בנושא ויקבלו החלטה בנוגע לעבירות בהן הורשע טביב והאם יש בכך קלון. יחד עם זאת, בהתאחדות מודעים לכך כי טביב צפוי להגיש ערעור על עונשו כאשר גורם בכיר בהתאחדות אמר הבוקר: "כל עוד טביב יגיש ערעור ההחלטה לגביו תידחה על לתוצאות הערעור. ככה זה עובד בכל מקום מתוקן. הכי קל זה לחפש לערוף ראשים ולהפקיר את בית"ר ירושלים אך אנחנו נוהגים עם אחריות. נצטרך להמתין להתפתחויות".

טביב עצמו מתנהל כרגיל וכלל לא חושש מגזר הדין מחר ומהשלכותיו. מסרים דומים קיבל טביב גם מגורמים במנהלת הליגה ובהתאחדות לכדורגל. בכל מקרה, לטביב ישנן מספר אופציות גם למקרה שלא יורשה להישאר כבעלים והוא חוזר ואומר לכל מי שרוצה לשמוע שהוא בבית"ר ירושלים לעוד הרבה שנים.

עוד בוואלה!

צפו: בנתיבות מצאו את הנוסחה למשיכת זוגות צעירים. וזה עובד

בשיתוף עיריית נתיבות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully