הפועל ניר רמת השרון: פרשת ההימורים

שחקני הפועל ניר רמת השרון מתושאלים כעת ב"ויצמן-יער"

מספר שחקנים ואנשי המועדון הגיעו לתשאול. השחקן ששמו נקשר לפרשה יעבור בהמשך פוליגרף. האדז'יץ' ייעדר מול בית"ר

אופיר סער
16/01/2014
one

בהפועל ניר רמת השרון מקווים כי הערב (חמישי) יוכלו לומר שהפרסומים על שחקן שלכאורה היטה משחקים או הימר יהיו מאחוריהם והקבוצה תוכל לחזור ולהתרכז בכדורגל. בסיום אימון הקבוצה אחר הצהריים יצאו מספר שחקנים של המועדון וכן מספר עובדים למשרדי החקירות של "ויצמן-יער" כדי להשיב לשאלות החוקרים שבודקים אם אכן יש אמת באשר לשמועות.

טוב לדעת (מקודם)

שיטת לימוד שחיית חתירה חדשנית עושה שינוי מטורף בחיים

מוגש מטעם TI SWIM
אין שקט בקבוצה. שחקני רמת השרון(צילום: מגד גוזני)

בהמשך צפוי גם השחקן שחשוד בהטיית משחק להגיע לתשאול, ולאחריו, אם יסכים, הוא יעבור בדיקת פוליגרף. השחקן בטוח בחפותו וגם שחקני הקבוצה מעודדים אותו באימונים ביומיים האחרונים. שחקן בקבוצה אמר: "מרגע לרגע נראה לנו שזה בלוף, אבל אנחנו נותנים למי שצריך לגמור עם זה כדי שנוכל לשים את זה מאחורינו. בבית"ר ירושלים הכותרות מתעסקות בכל יום על שחקן חדש שחותם, ואצלנו רק עוזבים ומדברים על הימורים. שייתנו קצת שקט".

באשר למשחק נגד בית"ר ירושלים ביום ראשון, מי שייעדר הוא החלוץ אמיר האדז'יץ' החולה. ההערכה היא כי האדז'יץ' סובל ממחלת הנשיקה ויאלץ להיעדר במשך מספר שבועות לפחות. קובי מוסא ייעדר מהמשחק עקב כרטיסים צהובים כאשר עשהאל בן שבת צפוי לחתום ביוון ולחזור לישראל רק על מנת לסכם על שחרורו מהמועדון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully