פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    באר שבע תשאיר את בויאן מרקוביץ' ותחתים זר אחד

    לאחר שהיה בדרך החוצה, במועדון הודיעו לבוסני שיישאר לפחות עד ינואר, בעקבות הסיכויים הנמוכים להשלמת עסקת ראדוץ

    באר שבע תשאיר את בויאן מרקוביץ' ותחתים זר אחד

    "השנה לא הולך לנו עם השחקנים הרומנים. אנחנו מאוד מקווים לא להגיע שוב למצב שבו שביום האחרון נחכה לשחרור בינלאומי של שחקן שיסכם ברגע האחרון". כך אמרו הבוקר בהפועל באר שבע, שם מאשרים את הדיווחים בתקשורת הרומנית על פיצוץ בעסקת העברתו של קשר סטיאווה בוקרשט, מיחאי ראדוץ. האחרון היה אמור לנחות בתחילת השבוע בישראל, אך העברתו לא בוצעה בשל העובדה שהנשיא הרומני שוהה בכלא. נציגת השחקן ברומניה, אנה מריה פרודאן, מפעילה לחצים כדי לנסות ולאשר את העסקה עוד היום. בבאר שבע לא מאמינים שהשחקן יגיע, אך הודיעו כי: "לא ירימו ידיים עד הרגע האחרון".

    החלוץ הספרדי טוצ'ה (GettyImages)
    יבדקו שוב את האופציה שלו. טוצ'ה (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

    בבאר שבע יבדקו שוב את אופצית החלוץ הספרדי של פנאתנייקוס, טוצ'ה (חוסה ורדו ניקולאס), אך הפערים הכספיים גדולים כרגע ולא נראה שיגיע לקבוצה. בתוך כך, משום שחלון ההעברות עומד להיסגר, במועדון הודיעו לבלם בויאן מרקוביץ' שהוא יישאר, לפחות עד ינואר. הסיבה: במועדון יודעים שבמצב העניינים כרגע יוכלו להחתים זר אחד בלבד עד יום שלישי. בינתיים, החלוץ תומר סויסה עדיין לא קיבל הצעה רשמית מקבוצה אחרת. אחרי שבית"ר ירושלים החליטה לרדת ממנו בשל החתמת שחקנים אחרים בעמדה שלו, קיימת אפשרות שיישאר בקבוצה אם לא יימצא קבוצה עד יום שלישי.

    כפי שפורסם בסוף השבוע, באר שבע מתכוונת לחדש בקרוב את המשא ומתן עם המגן השמאלי אופיר דוידזאדה, שההופעה שלו במדי הנבחרת רק מעלה את מפלס הלחץ במועדון בכל הנוגע לעתידו של השחקן. המגן השמאלי לא חתם בתחילת העונה על חוזה חדש לחמש שנים, והוא מחזיק בחוזה עד יוני 2015, כלומר עד תום העונה הבאה דוידזאדה בן ה-22 דרש בתחילת העונה חוזה בגובה 100 אלף דולר לעונה, אך במועדון הודיעו לשחקן כי החליטו להכפיל את שכרו, ביחס לחוזה החיל שהרוויח עד שחרורו מצה"ל.

    הפועל באר שבע בוואלה! ספורט