פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אגרוף: אדריאן ברונר ניצח את גאווין ריס בנוקאאוט

    האמריקאי המצוין פירק את הוולשי בסיבוב החמישי, עלה ל-0-26 ושמר על האליפות במשקל קל. ריס: "הטוב ביותר שנלחם מולי"

    אגרוף: אדריאן ברונר ניצח את גאווין ריס בנוקאאוט

    אדריאן ברונר היה פייבוריט מובהק בקרב מול גאווין ריס, על האליפות במשקל קל של ה-WBC. הוא התנהג כפייבוריט מובהק, ובסופו של דבר, הוא גם ניצח באופן מובהק, עם נוקאאוט בסיבוב החמישי הלילה (בין שבת לראשון) באטלנטיק סיטי.

    אדריאן ברונר מתאגרף אמריקאי (AP , Tim Larsen)
    "לבדוק כמה גז נשאר בטויוטה". ברונר שומר על האליפות (צילום: AP)

    אחרי שתי הפלות, הגיע ההוק השמאלי של האמריקאי ישר לתוך הגוף של ריס. הוולשי כרע ברך, ניסה לחזור לעצמו רק כדי לחטוף קומבו של מהלומות, שהכריחו את המאמן גארי לוקט להשתמש במגבת הלבנה שבידו. "רציתי לעשות את זה עוד בסיבוב הרביעי", גילה המאמן לאחר הקרב, "אבל גאווין אמר שאין סיכוי שהוא פורש. גם בסיבוב השלישי רציתי".

    ברונר עלה למאזן 0:26, עם 22 ניצחונות בנוקאאוט, והדיבורים המחמיאים על הכישרון האדיר מסינסינטי ימשיכו לתפוס מקום נרחב בענף. "ידעתי שהוא בא להילחם", אמר ברונר. "הייתי צריך לראות כמה גז נשאר בטויוטה. הוא קשוח יותר מסטייק וול דאן. כששני לוחמים כל כך טובים נלחמים אחד בשני אתה יודע שזה יהיה קרב מעולה".

    אדריאן ברונר מתאגרף אמריקאי קרב אגרוף מול גאווין ריס מתאגרף וולשי (AP , Tim Larsen)
    "הוא קשוח יותר מסטייק וול דאן". ברונר מחמיא. ומפרק (צילום: AP)

    "אני מאוכזב מההופעה שלי", סיכם ריס, שרשם הפסד שני בקריירה, שמתלווה ל-37 ניצחונות, 19 מהם בנוקאאוט. "עשיתי הרבה טעויות. הוא מכה ממש חזק יחסית למשקל קל. הכוח שלו הימם אותי. אני לא מסכים עם המאמן שלי, שהפסיק את הקרב. יכולתי להמשיך. הייתי ממשיך עד שהוא היה גורם לי לאיבוד הכרה. ברונר הוא הטוב ביותר שנלחמתי איתו. הדרך שלו הולכת להיות ארוכה, ארוכה מאוד".

    עכשיו השאלה - לאן היא תוביל? במשקל הקל אין שמות מפוצצים, וברונר כבר אמר בעבר הקרוב שהוא עדיין לא מוכן לעלות במשקל. מה שבטוח, בסולם הפאונד פור פאונד הוא יעלה, ומהר. "לא אכפת לי את מי הם שמים מולי בזירה", אמר הלילה. "אני אלחם בכל אחד".

    לטוויטר של אורן יוסיפוביץ

    מייל: orenjos@walla.co.il

    בלוג

    מדור האגרוף בוואלה! ספורט

    אדריאן ברונר מתאגרף אמריקאי קרב אגרוף מול גאווין ריס מתאגרף וולשי (AP , Tim Larsen)
    פייבוריט מובהק, וברור למה. ברונר מאמלל את ריס (צילום: AP)