פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    רמת השרון: מנחם קורצקי הודיע על התפטרות

    קורצקי עוזב לאור המתיחות עם ההנהלה, טבק יישאר המאמן. האוהדים זעמו על ראש העיר, לאופר: "אף אחד לא מעל המועדון"

    רמת השרון: מנחם קורצקי הודיע על התפטרות

    מנחם קורצקי, מאמן עירוני רמת השרון, הודיע היום (שבת) על התפטרותו מהקבוצה. עירוני רמת השרון ניצחה הערב 1:2 את בני יהודה, במסגרת המחזור ה-18 בליגת העל, אך מה שהעסיק את אנשי המועדון לאורך כל המשחק הוא העימות עם המאמן מנחם קורצקי, שבעקבותיו המאמן לא הגיע למשחק, נסע לחופשה בצפון וסיים את תפקידו. כאמור, בסיום המשחק הודיע קורצקי שהוא עוזב, והקבוצה קיבלה את החלטתו.

    דני לאופר, האיש החזק בהנהלת רמת השרון, אמר היום: "אף אחד אינו מעל המועדון. הייתה שיחה בין הצדדים שהגיעה לטונים לא מכובדים. כשאני הגעתי לכאן החלטתי שהדבר הכי חשוב מבחינתי זה התנהלות תקינה ושקט סביב המועדון, וברגע שזה יצא מהמצב הזה היינו חייבים להתערב. אם מנחם לא יבוא ממקום של שלום והבנה שהמערכת מעל הכל, אנחנו נפרדים".

    שחקני עירוני רמת השרון (מגד גוזני)
    גם הניצחון שלהם לא הרגיע את הרוחות. שחקני רמת השרון (צילום: מגד גוזני)

    כזכור, קורצקי זרק מהאימון ביום חמישי את עשהאל בן שבת ורועי לייבוביץ' ואמר להם שהם מושעים עד ליום ראשון. בהנהלה חשבו שהדברים לא נעשו בצורה מקצועית וכי קורצקי כועס על כך ששלושת הזרים שצורפו השבוע (אנג'לקוביץ, לופס, פורצ'ן) לא עברו בבקרת התקציבים בזמן שקאדו הברזילאי שוחרר על מנת לפנות מקום לאחד מהם. במועדון סיפרו כי קורצקי הגיע לטונים גבוהים עם היועץ דני לאופר ועם עזגד והושעה מהאימון ביום שישי. בנוסף, הוא התבקש להתנצל על התנהגותו.

    קורצקי שומר על שתיקה בשלב זה, כאשר גם ראש העיר איציק רוכברגר נשמע כעוס מאוד באיצטדיון גרונדמן ואף ברגע של עצבים אמר לאנשים במועדון כי: "יש להודיע על סיום עבודתו של קורצקי עכשיו", גם בשל הקללות שספג ראש העיר. יחד עם זאת, במועדון מנסים בכל זאת להרגיע את העניינים על מנת להשאיר פתח לנסות ולהחזיר את המאמן למועדון, והדברים יוכרעו ב-24 השעות הקרובות.

    עירוני רמת השרון ניצחה 1:2 את בני יהודה

    עירוני רמת השרון בוואלה! ספורט

    בני יהודה בוואלה! ספורט