פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הליגה האירופית: הפועל ת"א עם אתלטיקו, קרית שמונה עם ליון

        האדומים קיבלו את האימפריה הספרדית, ויקטוריה פילזן ואקדמיקה. האלופה תשחק מול ליון, בילבאו וספרטה פראג

        הפועל תל אביב ועירוני קרית שמונה הוגרלו היום (שישי) לשלב הבתים בליגה האירופית. בעוד האדומים יכולים לקוות ולחלום על עלייה לשלב 32 האחרונות, נראה שמבחינת האלופה שהודחה ממוקדמות ליגת האלופות מדובר במשימה קשה פי כמה וכמה.

        האדומים של ניצן שירזי הוגרלו לבית ב', יחד עם אתלטיקו מדריד הספרדית המצוינת, שזכתה במפעל פעמיים בשלוש השנים האחרנות וצפויה להיות הקבוצה הבכירה והטובה ביותר בבית. יחד עם זאת, הפועל תל אביב ששובצה בדרג ב', קיבלה מדרג ג' את ויקטוריה פילזן הצ'כית ואקדמיקה הפורטוגלית מדרג ד'. שתי קבוצות שהקבוצה של ניצן שירזי יכולה להתמודד מולן ללא ספק. בטח כשמסתכלים על המסורת של הפועל תל אביב באירופה.

        מנגד, נראה שמבחינת עירוני קרית שמונה ששובצה בדרג ד' מדובר בהגרלה כמעט בלתי אפשרית. אלופת ישראל תפגוש את סגנית אלופת המפעל אתלטיק בילבאו הספרדית המצוינת, מחזיקת הגביע הצרפתית ליון וספרטה פראג הצ'כית.

        להלן רשימת המשחקים של הפועל תל אביב:
        אתלטיקו מדריד (בית, 20 בספטמבר, 20:00)
        אקדמיקה (חוץ, 4 באוקטובר, 22:05)
        ויקטוריה פלזן (בית, 25 באוקטובר, 20:00)
        ויקטוריה פלזן (חוץ, 8 בנובמבר, 20:00)
        אתלטיקו מדריד (חוץ, 22 בנובמבר, 22:05)
        אקדמיקה (בית, 6 בדצמבר, 20:00)

        רשימת המשחקים של עירוני קרית שמונה:
        אתלטיק בילבאו (חוץ, 20 בספטמבר, 22:05)
        ליון (בית, 4 באוקטובר, 20:00)
        ספרטה פראג (חוץ, 25 באוקטובר, 20:00)
        ספרטה פראג (בית, 8 בנובמבר, 22:05)
        אתלטיק בילבאו (בית, 22 בנובמבר, 20:00)
        ליון (חוץ, 6 בדצמבר, 22:05)

        בגזרת השגרירים, קלאב ברוז' של ליאור רפאלוב הוגרלה אל בית ד' עם בורדו, ניוקאסל ומאריטימו. ביברס נאתכו ורובין קאזאן הוגרלו לבית ח' עם אינטר, פרטיזן בלגרד, נפצ'י באקו. אליניב ברדה וגנק ישחקו בבית ז' עם ספורטינג ליסבון, פ.צ. באזל ו-וידאוטון.

        כמדי שנה, מחזורי המפעל יתקיימו בימי חמישי וזה יקרה בתאריכים הבאים: 20.9 (מחזור 1), 4.10 (מחזור 2), 25.10 (מחזור 3), 8.11 (מחזור 4), 22.11 (מחזור 5) ו-6.12 (מחזור 6 ואחרון). הפועל תל אביב מוגרלת מהדרג השני, בעוד קרית שמונה מוגרלת מהדרג הרביעי והאחרון, והיא תפגוש שלוש קבוצות בעלות ניקוד אירופאי גבוה משלה. לפיכך הפועל תל אביב תפגוש יריבות מדרג 1, 3 ו-4, בעוד קרית שמונה תשחק נגד יריבות מדרגים 1, 2 ו-3.

        בית א': ליברפול, אודינזה, יאנג בויז, אנז'י מחצ'קאלה
        בית ב': אתלטיקו מדריד, הפועל תל אביב, ויקטוריה פילזן, אקדמיקה
        בית ג': מארסיי, פנרבחצ'ה, מנשנגלדבאך, א.י.ל לימסאול
        בית ד': בורדו, קלאב ברוז', ניוקאסל, מאריטימו
        בית ה': שטוטגרט, פ.צ. קופנהאגן, סטיאווה בוקרשט, מולדה
        בית ו': פ.ס.וו איינדהובן, נאפולי, דנייפרוטרובסק,
        בית ז': ספורטינג ליסבון, פ.צ. באזל, גנק, וידאוטון
        בית ח': אינטר, רובין קאזאן, פרטיזן בלגרד, נפצ'י באקו
        בית ט': ליון, אתלטיק בילבאו, ספרטה פראג, עירוני קרית שמונה
        בית י': טוטנהאם, פנאתינייקוס, לאציו, מאריבור
        בית י"א: לברקוזן, מטליסט חרקוב, רוזנבורג, רפיד וינה
        בית י"ב: טוונטה, האנובר, לבנטה, הלסינגבורג

        שחקן אתלטיקו מדריד, רדאמל פלקאו (רויטרס)
        הכוכב הכי נוצץ שיגיע השנה לישראל. פלקאו (צילום: רויטרס)

        הפועל תל אביב בוואלה! ספורט

        עירוני קרית שמונה בוואלה! ספורט

        הליגה האירופית בוואלה! ספורט