רמת השרון: סיכויים נמוכים שמומי זפרן יישאר בתפקידו

  הבעלים מאיר יצחקי נפגש עם המאמן והבהיר לו שהוא מעוניין לצרף את מנחם קורצקי כעוזרו. יצחקי: "שכל צד יעשה חושבים"

  אופיר סער

  מסתמן כי מומי זפרן יעזוב את תפקידו כמאמן עירוני ניר רמת השרון. היום (שלישי) הבעלים מאיר יצחקי נפגש עם המאמן זפרן על מנת להבהיר את המתיחות בין השניים. יצחקי שטח את טענותיו לגבי התנהלות המאמן, וציין בפניו את העובדה שלא תיקשר עם המועדון כפי שצריך, וכמו כן את הביקורת המקצועית שלו על התנהלותו של זפרן מתחילת העונה - החל מההכנה בקיץ בה שהה בחופשה בחו"ל, ועד לטענות השחקנים על היחס שלו כלפיהם. כמו כן יצחקי ציין את הצורך במנחם קורצקי שיעבוד לצד זפרן במידה שירצה להמשיך לאמן את הקבוצה.

  יצחקי אמר היום: "מומי עדיין לא מרגיש טוב ונראה שהוא צריך עוד כמה ימים, ולאחר מכן נקבל ביחד את ההחלטות. בסך הכל נפגשנו כדי לשים את כל הקטע של הקצר בתקשורת מאחורינו ולראות מה אנחנו יכולים לעשות לגבי העתיד. אם פגעתי במומי אני מתנצל. ייאמר לזכותו שהוא גבר ובא ואמר שאם לא רוצים אותו הוא הולך מחר ומוותר על החוזה ועל הפיצויים. כל צד יעשה את החושבים שלו ובעוד כמה ימים נחליט יחד. לא תתקבל החלטה שאינה מקובלת על שני הצדדים - מעכשיו נקבל החלטות בשיתוף פעולה הן לגבי מצבו של מומי והן לגבי הצורך של הקבוצה".

  בפועל, ברמת השרון מקווים שזפרן יסכים לעובדה שמנחם קורצקי יעבוד תחתיו ויקבל סמכויות בצוות המקצועי. במידה שלא יסכים לכך, ברמת השרון ינסו למצוא פתרון בכדי לסיים את ההתקשרות עם המאמן בצורה יפה ולהמשיך הלאה. זפרן יצטרך להחליט בימים הקרובים האם הוא מסכים לכל ההחלטות הללו, כאשר גורמים ברמת השרון מעריכים כי הדבר הנכון לשני הצדדים יהיה לסיים את ההתקשרות.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully