בני סכנין: "הצונאמי שהבטיחו בבית הדין, לא יגיע אל החוף"

במועדון הגיבו לדרישות בקרת התקציבים להפחית שש נקודות ממאזנם, בשל פרשת נסטיה צ'ה: "אנחנו מאמינים בצדקתנו"

עמית גולדשטיין
07/09/2011

האם בני סכנין תספוג עונש חמור של הפחתת נקודות בפועל בשל פרשת נסטיה צ'ה והחוזה הכפול? היום (רביעי) נודע כי בקרת התקציבים דורשת להפחית שש נקודות ממאזנה של הקבוצה בעקבות הפרשה הזו.

כזכור, צ'ה עצמו, שמשחק היום במכבי פתח תקוה, הורחק משלושה משחקים בעקבות עסקת הטיעון שעליה הוא חתם על רקע החשד לחוזה כפול. לאחרונה עבר הקשר הסלובני בדיקת פוליגרף בה נמצא דובר אמת. צ'ה נשאל האם זויפה חתימה לגבי חוזהו בבני סכנין, לאחר שפנה בעצמו להתאחדות לכדורגל. ההחלטה לגבי סכנין תתקבל בימים הקרובים.

למרות זאת וגם אם תהיה פסיקה נגד בני סכנין, תפנה הקבוצה לערכאה גבוהה יותר, כלומר בית הדין הגבוה של ההתאחדות. מעבר לכך בסכנין מבינים כי החלטת בית המשפט להרשיע את נסטיה צ'ה מעידה כי בית הדין אכן מאמין שהיה חוזה כפול, אך למרות זאת לא רצו להגיע לעסקת טיעון ובמועדון כופרים בטענות.

"היום בבית הדין שמעו וראו כולם כי בקרת התקציבים ומוקד החקירות לא הציגו ראיות המוכיחות כי היה חוזה כפול ולמעשה כל טענותיהם הסתמכו על עדותו של צ'ה", אמרו במועדון, "חסן אבו סלאח עשה עבודה מצוינת בבית הדין והצליח להעלות ספק רב בטענות שהופנו כנגד הקבוצה. אנחנו מאמינים באמת במלואה ולא מחלקים אותה לחלקים ולכן לא הסכמנו לעסקת הטיעון.

"מצער לדעת שמוקד חקירות גמע את טענותיו של צ'ה ואנשי בקרת התקציבים גמעו את הרצון של מוקד החקירות להעמיד אותנו לדין, אבל יש דין ויש דיין ואנחנו מאמינים בצדקתנו. אנחנו יודעים כי ההרחקה של צ'ה אולי מסמנת את כיוון הדין בעניין, אך גם במצב כזה אנחנו מאמינים בחפותנו ומקווים שהצונאמי שהבטיחו בבית הדין, על פי אותה עדות של צ'ה, ייאבד את כוחו בלב הים ולא יגיע לחוף".

בני סכנין בוואלה! ספורט

ליגת העל בוואלה! ספורט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully