פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פוטבול: FOX חתמה על חוזה ארוך טווח עם הביג 12

    אין NFL? הרשת תשדר בהרחבה את משחקי החטיבה, לאחר שחתמה על חוזה ל-13 שנים. ליגת המכללות תיפתח באוגוסט

    "פוקס ספורט מדיה גרופ" חתמה על חוזה ל- 13 שנים עם ליגת ה"ביג 12" מהמכללות, המעניק לה את הזכויות הבלעדיות בקרב רשתות הטלוויזיה בכבלים לשידור כ-40 משחקי פוטבול במהלך העונה, בתוספת גישה למשחקים בתחומי ספורט אחרים ותחרויות אליפות הליגה. עם בעיטת הפתיחה של עונת 2012, פוקס ספורט תכפיל למעשה את הזכויות הנוכחיות שלה עד למינימום של 40 תחרויות פוטבול, שיגיעו לכ-85 מיליון בתים. יתר על כן, מספר משחקים המיועדים לשידור ב-FX, יגיעו ל-99 מיליון הצופים של הרשת.

    פוקס גם רכשה זכויות בלעדיות דומות עבור מינימום של 40 אירועי ספורט אחרים בליגה, ביניהם אליפויות הליגה וכדורסל מכללות לנשים. ההסכם כולל זכויות מולטימדיה מקיפות ביניהם אינטרנט וסלולר. ה- The Sports Business Daily ציטט מקורות שהעריכו את העסקה בכ-90 מיליון דולר בשנה, אשר מסמלים קפיצה גדולה בהשוואה ל- 20 מיליון המשולמים כיום. אם המתמטיקה הזו אכן נכונה, ההשקעה של פוקס לאורך התקופה הינה כ-1.2 מיליארד דולר.

    כאשר ההסכם ייכנס לתוקף בשנת הלימודים 2012-13, כל משחק פוטבול ביתי של ליגת ה"ביג 12" ישודר ב-ABC, בפוקס, או על ידי פלטפורמות מוסדיות. לליגה תהיה אפשרות לשמור על הזכויות של משחק פוטבול ביתי אחד במהלך העונה להפצה באמצעות פלטפורמה עפ"י החלטת המכללה. בכל ענפי הספורט האחרים, המכללות יחזיקו בזכויות של תחרויות הבית שלא נבחרו לשידור על ידי רשת ABC / ESPN או פוקס ספורט.

    כעת, לאחר חתימת הסכם החדש, פוקס ספורט מדיה גרופ, אשר מחזיקה גם בזכויות של ליגות C-USA, BIG 10, ACC, PAC 10 ו- SEC, מציעה את הפורטפוליו המקיף ביותר של ליגות המכללות, עם קרוב ל -2,000 אירועי ראווה המשודרים בכל הפלטפורמות של הקבוצה.