שייט: צמדי ה-470 הישראלים התעוררו בפלמה

גידי קליגר וערן סלע סיימו במקומות 1 ו-2 בשיוטי היום, בעוד שגילי כהן וורד בוסקילה טיפסו למקום השני. גולשי הרוח הדרדרו

דני בורשבסקי

יומה השלישי של תחרות שבוע פלמה בספרד הסתיים אחר הצהריים (רביעי) כשגולשי הרוח הישראלים הדרדרו בדירוג, בעוד ששייטי המפרשיות מדגם 470 רשמו יום מוצלח. גידי קליגר וערן סלע ניצחו את השיוט החמישי וסיימו במקום השני בשיוט השישי של תחרות ה-470 לגברים, אלא שהעובדה שהם לא התחרו בשני השיוטים הראשונים בגלל חלק שבור בסירה מדרגת אותם כרגע רק במקום ה-28 עם 74 נקודות שליליות, אבל יש להם עוד סיכוי תיאורטי לתפוס מקום בעשירייה הראשונה.

בתחרות לנשים, גילי כהן וורד בוסקילה סיימו את שיוטי היום במקומות 3 ו-11 וחזרו למקום השני. לשתיים יש 22 נקודות שליליות, הן אמנם רחוקות מהמובילות היפניות אבל מקדימות בחמש נקודות צמד ניו זילנדיות שבמקום השלישי.

בתחרות גלשני הרוח מדגם ניל פרייד לגברים ירד שחר צוברי שלושה שלבים אל המקום החמישי, אחרי שסיים את שני השיוטים היום במקומות 8 ו-35. בתום שישה שיוטים יש לצוברי 28 נקודות שליליות והוא רחוק בחמש נקודות מביירון קוקלאניס היווני המדורג שלישי. דוריאן ואן ריסלברגה ההולנדי חזר להוליך את התחרות. אצל הנשים, לי קורזיץ סיימה את שיוטי היום במקומות 274 ו-18 וירדה למקום התשיעי הכללי. מרינה אלבאו הספרדיה ממשיכה להוביל את התחרות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully