וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפועל אשקלון איימה, אלי מחפוד קיבל אישור לאמן

18.3.2011 / 11:25

פרוספר אזגי איים שקבוצתו לא תופיע למשחק נגד מכבי חיפה בשבת, ובסופו של דבר קיבל אישור זמני להעסקת המאמן החדש

אלי מחפוד הגיע היום (שישי) בבוקר לאימון הפועל אשקלון עם הוראה מארגון המאמנים כי אסור לו לאמן את הקבוצה עד שיוסדרו העניינים עם גיא עזורי. לאחר התייעצויות ושיחות, מחפוד לא בדיוק ידע מה לעשות, אך התפנית הגיעה בסופו של דבר מכיוון אחר. נשיא המועדון פרוספר אזגי לא היה מוכן לקבל את הוראת אירגון המאמנים והודיע לבכיר בהתאחדות לכדורגל כי במידה ולא יאשרו למחפוד לאמן בשבת נגד מכבי חיפה (17:00, שידור ישיר בספורט2) אשקלון לא תופיע למשחק בקרית אליעזר. על מנת להימנע ממבוכה ובהתחשב בכך שלעזורי יש חוזה באשקלון שעבר בבקרה התקציבית, הוחלט לתת לאזגי ארכה עד יום שני כדי לסגור את העניינים עם עזורי ולאפשר למחפוד לאמן בשבת.

הפרשה הזאת ממשיכה את הסאגה שהתפתחה ביום חמישי. אחרי הצגתו של מחפוד לקח אזגי את עזורי לחדרו ודרש ממנו פעם נוספת להתפטר בשיחה קולנית במיוחד אחריה עזב עזורי את מתחם האימונים בכעס. "זה פרוספר אזגי", אמר עזורי הנסער אחרי התקרית. "הוא יודע להגיד משהו אחד ואחרי זה משנה את דעתו. הוא עשה מעשה חמור מאוד ויטופל בדרגים הגבוהים ביותר". גורם שנכח בפגישה אמר: "זה המשך של מסע ההשפלה של גיא. הוא לא יגיע יותר לאימוני אשקלון והנושא ייפתר רק בבית המשפט".

אזגי סירב להתייחס למחלוקת עם עזורי ואמר: "אני שמח שמצטרף דם חדש לעמדת המאמן בדמותו של אלי מחפוד". לאנשים במועדון אמר הבעלים: "אני לא מנסה להשפיל את גיא. הגיע מאמן חדש ואי אפשר לבלבל את השחקנים. רציתי שמחפוד יתחיל להעביר את האימונים ולאט ולאט גיא עזורי ישתלב איתו".

יו"ר ארגון המאמנים, אמנון רז, הגיב בתקיפות לדברים: "מה שנעשה פה זה בושה וחרפה. גם עלי ועל ארגון המאמנים פרוספר אזגי לכלך ואנחנו נתבע אותו. אם אלי מחפוד ימשיך לאמן שם הוא יאבד את תעודת המאמן שלו ולא יוכל לאמן בעונה הבאה. יש פה כללים ולא ניתן לאף אחד לעבור עליהם".

"עזורי לא יגיע יותר לאימוני אשקלון, נסייע לו משפטית ונשלח מכתב לאזגי בו נבהיר שמה שהוא עשה זה פיטורים לכל דבר. עד שנושא עזורי לא ייפתר, אף מאמן לא ידרוך שם וכל מאמן שידרוך יאבד את תעודת המאמן שלו".

לאחר מכן, שוחח רז עם מחפוד ואמר לו: "אתה ילד גדול ותחליט לבד מה אתה רוצה לעשות. אתה מודע להשלכות של הדברים וברור לך שאנחנו לא מאשרים לך לאמן את אשקלון בשבת. אתה צורפת לעבודת צוות עם גיא עזורי ובסיכום איתו ואתה צריך לכבד את הסיכום הזה אחרת הדברים יבואו אליך כבומרנג". מחפוד נמצא כרגע במלכוד גדול ומתייעץ לגבי הצעדים הבאים שיעשה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully