הנסיך על העדשה

תמונות השבוע

גוטמן חזר, פרננדז חזר, כץ חזר ואיוניר חזר לגודל טבעי. כרגיל, העדשה של ברני ארדוב מסכמת לכם את אירועי הספורט האחרונים

ברני ארדוב
פעם, כשניצן שירזי היה מנצח כמאמן את מכבי תל אביב, ישר היו קושרים לו כתרים מוגזמים ושואלים מתי יגיע לקרית שלום. היום שירזי בסיטואציה הרבה יותר שפויה בהפועל חיפה. סיטואציה בה ניצחון על הצהובים הוא לא פריצה מופרכת, אלא חלק קטן מדרך (צילום: ברני ארדוב)
פעם, כשמוטי איוניר פירשן את מכבי תל אביב, הוא דיבר על הצורך בהרכב קבוע, וסיפר כמה הרוטציה של נמני לא נכונה. אלא שזה בדיוק מה שהוא עושה במקום נמני: גימיק אחרי גימיק בהרכב. רק חסר שהוא ייכנס לבעוט בעצמו בכדור (צילום: ברני ארדוב)
גם פעם, כשאוהדי הפועל חיפה היו קופצים לבלומפילד, הם אף פעם לא היו ממלאים יציעים רבים. היום כל שנותר להם הם השלטים, שלטים שאולי גם מנסים לעקוץ את מכבי תל אביב, שלטים שנועדו להזכיר שבעיר הגדולה שולטים האדומים (צילום: ברני ארדוב)
תראו מי ביקר השבוע באימון מכבי תל אביב. אנשים שראו את האימון מספרים שגם היום אדגר דוידס יותר טוב מרוב שחקני הסגל של איוניר (צילום: ברני ארדוב)
תראו מי חזר השבוע לארץ. מכל הדברים שנחתו עליו, לואיס פרננדז לא ציפה למהומה עם החוב לקבוצה הקטארית. אולי כי הבוסים שלו לא נתנו לו גב? (צילום: ברני ארדוב)
תראו מי חזר השבוע לארץ. רענן כץ הבין שהפעם כבר לא יוכל לשחק משחקים והכריז שהוא הולך על הפועל ירושלים. הפרסום חינם נגמר, ברוך שובך (צילום: ברני ארדוב)
תראו מי חזר השבוע לאימוני הפועל תל אביב. אלי גוטמן לא היה צריך שאלה במסיבת העיתונאים שקדמה לאימון כדי לשפוך את התרגשותו. ברוך שובך, שמור על עצמך (צילום: ברני ארדוב)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully