פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    המשוגע נפל על הראש

    לברקוזן לא תנצח את שטוטגרט? מכבי חיפה תפסיד נקודות נגד הפועל פתח תקוה? אם תשאלו את 'המשוגע', הוא יגיד לכם שזה מה שהולך לקרות

    התחרות ביני לבין הרגוע רק הופכת להיות מותחת יותר ויותר משבוע לשבוע. אף אחד מאיתנו לא ממש מצליח לעקוץ, אבל יש לי הרגשה שהשבוע אני עושה את הקופה. בחרתי עבורכם משחקים לא מסוכנים מדי, ואם תזרמו איתי, אני מאמין שתוכלו להכניס קצת כסף לכיסכם. שנתחיל?

    משחק מספר 17: באייר לברקוזן - שטוטגרט. לכאורה הייתי אמור לסמן בלי להתבלבל ניצחון ללברקוזן, אבל בחיים צריך לדעת לקחת גם סיכונים ולמרות פערי הרמות בין שתי הקבוצות כפי שהם באים לידי ביטוי בטבלה, אני מעריך שיהיה כאן תיקו. ההימור: איקס (3.55)

    משחק מספר 64: מכבי אשדוד - הפועל גלבוע/גליל עליון (6+). נכון שהקבוצה של ליאור ליובין חטפה בשבוע שעבר סטירה מצלצלת, ונכון שהיא נראתה כמו צל של עצמה, אבל אני מאמין בקבוצה הזו, ואני גם מאמין שההתלהבות של אשדוד נרגעת בהדרגה. ההימור: 2 (1.70)

    משחק מספר 68: מכבי חיפה - הפועל פתח תקוה. תגידו שהתחרפנתי, תגידו שהתחלקתי על השכל, אבל לא ממש התרשמתי ממכבי חיפה בשבועות האחרונים, ואני מאמין שפתח תקוה יכולה לעקוץ בקרית אליעזר, מקום שהוא כבר לא מבצר של הירוקים. ההימור: איקס (4.30)