פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    צ'אנינג קראודר: "הג'טס רמאים"

    הליינבקר של מיאמי כועס על עוזר מאמן ניו יורק סאל אלוסי, שהכשיל את נולאן קרול בכוונה מחוץ לקווים. אלוסי התנצל

    מיאמי דולפינס ניצחה הלילה (בין ראשון לשני) במדולנדס את ניו יורק ג'טס 6:10, אבל אצל היונקים היו לא מעט פרצופים עצבניים. זאת, לאחר שעוזר מאמן הג'טס סאל אלוסי הכשיל את מגן הפינה של מיאמי נולאן קרול, לאחר שזה יצא מתחומי המגרש במהלך בעיטת הרחקה. קרול נשאר שכוב על הקרקע וקיבל טיפול.

    "הג'טס רמאים", אמר הליינבקר צ'אנינג קראודר, "זה מה שהם כל הזמן עושים, הם מרמים, הם מדברים שטויות, אבל אנחנו ניצחנו אותם היום. הלוואי שהיו מפילים אותי, הייתי שובר לזקן הזה את הרגל. לא ראיתי כלום. הוא דחף רגל והכשיל אותו? הוא צריך להתבייש. אדם בוגר עושה דברים כאלה?". ריקי וויליאמס הוסיף: "אלה הג'טס, לא? אנחנו לא מופתעים".

    אלוסי צפוי להיענש על ידי הליגה, ולא הכחיש את הטענות נגדו: "עשיתי טעות מוחלטת בשיקול הדעת", הודה, "זו שגיאה שאין לה מחילה ושנבעה מאינסטינקט. הארגון שלנו לא תומך בפעולות כאלה. דיברתי עם המאמן טוני ספראנו ועם נולאן והתנצלתי, אני מקבל כל עונש שיוטל עלי".

    באשר למשחק הלילה בדטרויט בין הג'איינטס למינסוטה, ברט פארב אומר כי הוא לא צפוי לשחק. "זה לא נראה טוב", אמרו מקורבים לקוורטרבק. המאמן לזלי פרייז'ר לא רוצה לקחת אחריות על האפשרות שפארב יחמיץ את הפתיחה ה-298 שלו ברציפות בקריירה: "יש עדיין סיכוי שהוא ישחק, העובדה שהוא קיבל יום נוסף עזרה", אמר.