פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    חיפה אישרה: יאיא סיכם לשלוש וחצי שנים

    במועדון אישרו גם כי יוכלו להפסיק ההתקשרות בתום העונה, למרות הסיכום עד יוני 2014. אלישע לוי תרגל את גדיר

    בהתאם לפרסום בשבוע שעבר, מכבי חיפה הודיעה רשמית כי סיכמה עם הקשר סיידו יאיא לשלוש עונות וחצי, עד יוני 2014. במועדון אישרו גם כי יוכנס סעיף המאפשר לקבוצה להשתחרר מההסכם בתום העונה הנוכחית. נציגיו טרם חתמו על החוזה הרשמי, אבל זה יקרה במהלך השבוע ואז יגיע השחקן לישראל. לפי ההודעה הרשnית של המועדון, בשלב זה עדיין אין החלטה האם יצטרף בינואר או יושאל לקבוצה בארץ. בעבר ניסה סוכן שחקנים ישראלי לשדך את השחקן לרמת השרון, אבל הסיכויים שיצטרף לחיפה טובים. כידוע, יאיא אמור להצטרף על חשבונו של אדריאן סילבה, שכבר השלים מזמן עם העובדה שאלישע לוי לא מעוניין בו ולכן הוא מחפש קבוצה בפורטוגל.

    בחיפה הבהירו כי החלוץ הליטאי דרווידאס סארנס יגיע לישראל רק אם קבוצתו תמשיך להתגמש במחירו. השחקן מעוניין לעזוב את לודג', אבל הוא מחזיק גם בהצעות מקבוצות אחרות ועדיין לא הושג סיכום לגביו. במכבי חיפה עדיין מקווים שיוכלו למכור ת ולדימיר דבאלישווילי, משום שאם לא יגיע כסף ממכירתו, הקבוצה תחרוג מהתקציב. חיפה כבר הפסידה לא מעט כסף מרכישתו של קאנוטו.

    הבלם האוקראיני אנדריי פיליאבסקי, שסיכם אף הוא בקבוצה מחכה לסיכום רשמי עם קבוצתו מאוקראינה, ניבה ויניציה. בחיפה אמרו הערב כי השחקן צפוי לחתום במהלך השבוע וטרם הוחלט האם יצטרף בינואר. כפי שפורסם, אלישע לוי החליט כי יצרף את השחקן אם לא ימצא בלם בכיר יותר עד מועד ההעברות.

    לפי האימון היום, אלישע לוי מתלבט בין תומר חמד למוחמד גדיר בחוד ההתקפה של הקבוצה, לקראת המשחק ביום שני. אמש תרגל המאמן 12 שחקנים, כשעידן ורד וגדיר תורגלו בהרכב השני ואילו אייל גולסה, שתורגל היום בהרכב השני, תורגל גם הוא ב-11 ג'ון קולמה יחזור בכל מקרה להרכב.