בהפועל עכו שבו היום (שלישי) לאימונים לאחר התיקו 2:2 מול מכבי חיפה במשחק אימון שהתקיים אתמול. התוצאה אומנם שימחה את העכואים, אך המשחק הביא למספר פציעות. המגן רועי לוי, ששב להרכב בניצחון 1:2 על הפועל חיפה במחזור האחרון והציג יכולת טובה, סובל ממתיחה חזקה. בקבוצה יעשו מאמצים להכשירו אך שיתופו מוטל בספק, כאשר מי שצפוי להחליפו בעמדת המגן הימני הוא רן קוז'וך.
כמו לוי, גם שמעון הרוש ואיברהים עבדול ראזאק סובלים ממתיחות אך מצבם טוב יותר ובצוות המקצועי מקווים כי בהמשך השבוע ישובו השניים לפעילות מלאה ויוכלו לעמוד לרשות הקבוצה, שכן מדובר בשני שחקנים חשובים במערך של אלי כהן. מי ישוב לסגל, כזכור, לאחר היעדרות בת ארבעה חודשים הוא החלוץ אובודו אוקוצ'ה, ששב לאימונים מלאים. החלוץ הגנאי יצטרף לחלק ההתקפי המעובה של הקבוצה שיכלול כעת את אושרי גיטא, מוחמד כליבאת, רועי דיין, ניקולס פלצ'וק, ג'קו עראפת ועומרי אלמקייס. בקבוצה מקווים להמשיך את המומנטום מול הפועל אשקלון בשבת במטרה לאגור נקודות ולהתרחק כמה שיותר מהתחתית.
הפועל עכו: קוז'וך צפוי להחליף את רועי לוי
הדס גרינברג
12.10.2010 / 16:03