פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בית"ר: ”פניג’ל רוצה לקבל את המועדון בחזרה”

    רגע אחרי חזרת גאידמק לארץ, הבעלים לשעבר הגיש תביעה על 4.65 מיליון שקל נגד בית”ר, ודרש לפנות את בית וגן. יבואה חזר

    מאיר פניג'ל וחברתו "נאות בית וגן", הגישו אמש (ראשון) תביעה לבית משפט השלום בירושלים בו דרשו כי בית"ר ירושלים תפנה באופן מיידי את מגרש האימונים שלה ושל מחלקת הנוער שלה, וכן את משרדי הקבוצה, ממתחם בית וגן הנמצא בבעלות הקבוצה. בנוסף, דרשה החברה פיצוי על סך 4.65 מיליון שקל בגין השימוש במתקן מאז מאי 2010, תום החוזה בין הצדדים, על פי חישוב של עשרת אלפים דולר ליום שימוש, היות ובית"ר לא טרחה לחתום על חוזה חדש או להתפנות, לטענת התובעת בהסכמה מוקדמת של הצהובים.

    בבית"ר ירושלים משוכנעים כי הבעלים לשעבר, מאיר פניג'ל, הגיש את התביעה כחלק מרצונו להחזיר את הקבוצה לידיו. "עם חזרתו של ארקדי גאידמק ארצה פתאום הגיעה התביעה", מסבירים בבית"ר. "זה לא מקרי. מאיר בטח חושב שארקדי לא ירצה להכנס לסחבת המשפטית ופשוט יגיע איתו לפשרה שהוא יקבל את המועדון בתמורה".

    עם זאת, גם אם אכן כך הדבר, כזכור גומא אגייאר מעוניין אף הוא בקבוצה וטען בפני וואלה! ספורט רק לפני כשבוע כי התרומה על סך 4.5 מיליון הדולרים שנתן רשומה כהלוואה, ואם הקבוצה תעבור לגורם אחר הוא עשוי לדרוש את הסכום בחזרה במטרה לטרפד את העסקה. גאידמק עצמו, שנחת בישראל ביום חמישי, מתכוון להגיע למשחקה של בית"ר מול בני סכנין בשבת הבאה לאחר שנתיים של היעדרות.

    בקבוצה שמחו לגלות היום כי החלוץ סמואל יבואה שב כמתוכנן לישראל, וזאת על החששות כי יגיע באיחור או יתעכב.