הפועל באר שבע ערכה הערב (שני) אימון ראשון מאז הניצחון 0:1 על בני סכנין בשבת. המאמן ניר קלינגר ערך אסיפה בה אמר: "היה משחק טוב, הדבר החשוב שאפשר להסיק מהניצחון הזה הוא שהקבוצה יצאה באופן רשמי מהטראומה בטדי. זה חשוב מאוד, עכשיו אתם צריכים להיות עם הפנים קדימה ולשמור על רצף".
החלוץ ליאור אסולין לא התאמן הערב משום שעד לאחרונה הוא המשיך לסבול מכאבים ברגלו ובקבוצה לא רצו לסכן אותו בתקווה שקצב חזרתו לכושר יהיה הדרגתי ומבוקר. בכל מקרה הוא יהיה כשיר למשחק הבא של הקבוצה באשדוד. במועדון יש שביעות רצון רבה מיכולתו של ברנרדו ואשקונסלוס, שהבקיע את שער הניצחון. "עושה רושם שזה השחקן שקלינגר הכיר בקפריסין", אמרו בקבוצה.
קלינגר: "יצאנו רשמית מהטראומה בטדי"
4.10.2010 / 20:26