בית"ר ירושלים: בירסחוט מעוניינת בתמוז

בית"ר ירושלים תדרוש עבורו כחצי מיליון דולרים, אך הבלגים מוכנים לשלם רק כמחצית. אלבארז ופרננדז יישארו עונה נוספת

דור בלך

בבית"ר עדיין לא אמרו נואש בנושא טוטו תמוז. הערב (שני) קיבלה בית"ר פנייה מקבוצת בירסחוט הבלגית, ומחר צפוי להיפתח משא ומתן רשמי. עם זאת, גורמים המקורבים למשא ומתן מוסרים כי הירושלמים מתכוונים לדרוש כחצי מיליון יורו עבור החלוץ, בעוד הבלגים מתכוונים להציע רק כמחצית מהסכום.

בתוך כך, הגיש הערב יו"ר בית"ר ירושלים איציק קורנפיין את תקציב הקבוצה לעונה הבאה לבקרה, שצפוי לעמוד על כ-30 מיליון שקלים. לא מעט נסיונות היו בשבועות האחרונים להחתים את הזרים דריו פרננדז וכריסטיאן אלבארז, אך השכר שהשניים רוצים לא איפשר זאת. היום נפגשו השניים עם קורנפיין, הסכימו לקיצוץ משמעותי, וימשיכו בקבוצה בעונה הבאה. מתוך התקציב שאושר בבקרה היום מתברר שאלבארז ימשיך בוודאות במועדון, אך באשר לפרננדז, ישנה הצעה מפאוק סלוניקי על הפרק.

עם זאת, בגלל המצב הכלכלי הרעוע ביוון, דורש פרננדז ערבות מלאה לשכרו, והוא נתן להם עד סוף השבוע להשיג זאת. אם עד יום ראשון לא ימציאו בפניו את הערבות, יישאר פרננדז בבית"ר לעונה נוספת. נכון לכרגע, עבר התקציב עם טוטו תמוז בסגל הקבוצה, אך אם יימכר לבסוף החלוץ, יהיו לא מעט השלכות עבור הירושלמים, כשכל הנראה ערן לוי, סרג' איילי, ליאור ראובן ומשה מישאלוב יחתמו בקבוצה. רביד גזל יחתום רק אם פרננדז יעזוב ליוון.

רביד גזל שב היום לאימוני בית"ר ירושלים, לאחר שלא לקח חלק במשחק האימון של קבוצה אתמול מול הפועל רעננה. על אף דיווחים כאלה ואחרים כאילו הקשר שוחרר מהקבוצה, למעשה גזל לא חש בטוב ושוחרר מהמשחק לבקשתו על ידי אורי מלמיליאן. בבית"ר מעוניינים מאוד להחתימו, אך לא ברור כרגע האם יוכלו לעשות זאת מבחינה כלכלית. בכל מקרה, אם יישאר דריו פרננדז בקבוצה, גזל לא יוחתם בה. גם שחקן מכבי חיפה, מור דהאן סיכם בקבוצה בהשאלה מהירוקים, וצפוי להצטרף לאימונים ביום רביעי, אם כי החתמתו תלויה גם היא בתמוז. בבית"ר מעוניינים בדהאן לשנתיים, אך חיפה מתעקשת על השאלה לעונה בלבד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully