פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה במחזור הראשון

        הגרלת לוח המשחקים בליגת העל סידרה משחק עונה בפתיחה. שבוע לאחר מכן: הצהובים עולים לירושלים. משחק העונה במחזור התשיעי

        מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה במחזור הראשון

        צילום ועריכת וידאו: נועם אשל

        עונת 2010/11 של הכדורגל הישראלי תצא לדרך רק בעוד למעלה מחודש, אך כבר הערב (רביעי) הוגרלו לוחות המשחקים של ליגת העל והליגה הלאומית. תוכנת מחשב מיוחדת הכינה שמונה אופציות, מהן הוגרלה האופציה השלישית שסידרה משחק עונה כבר במחזור הראשון - מכבי תל אביב, הקבוצה המסקרנת של הקיץ, תארח את מכבי חיפה. אלישע לוי התייחס להגרלה ואמר: "זה משחק אטרקטיבי ביותר שיעניין את כולם. זאת ההגרלה ואיתה נתמודד". אחרי המפגש עם חיפה, יעלו הצהובים של אבי נמני למפגש לא פחות מסקרן מול בית"ר ירושלים.

        האלופה הפועל תל אביב תפתח את העונה במשחק חוץ נגד הפועל חיפה. אורי מלמיליאן, מאמן בית"ר ירושלים, יתארח במחזור הפתיחה אצל האקסית, מכבי נתניה. העולה החדשה עירוני קרית שמונה תפתח במשחק בית נגד בני סכנין ואילו העולה הנוספת, הפועל אשקלון, תארח בפתיחה את הפועל פתח תקוה.

        כבר במחזור החמישי יתקיים משחק מסקרן נוסף כשמכבי חיפה תארח את בית"ר ירושלים. הדרבי התל אביבי ישתקיים במחזור השישי ואילו הדרבי החיפאי במחזור ה-11. משחק העונה בין האלופה, הפועל תל אביב, למכבי חיפה יתקיים במחזור התשיעי בקרית אליעזר. שבוע לאחר מכן יארחו האדומים את בית"ר ירושלים.

        גם הליגה הלאומית תיפתח ב-21 באוגוסט והמשחק המרכזי יפגיש שתי קבוצות שרואות עצמן מועמדות לעלייה כשעירוני רמת השרון תארח את הפועל ראשון לציון. הפועל רעננה תפתח במשחק חוץ מול בית"ר שמשון תל אביב ואילו מכבי אחי נצרת תתארח בפתיחה אצל מכבי באר שבע. שאר המשחקים: בני לוד - הפועל כפר סבא, עראבה - מכבי הרצליה, הפועל הרצליה - הפועל נצרת עילית, עירוני בת ים - סקציה נס ציונה, עירוני ג'ת - הכח עמידר רמת גן.

        עוד לפני תחילת הליגות, כבר בסוף החודש (31 ביולי) יחלו הקבוצות להתחמם עם משחקי גביע הטוטו, כששבוע לאחר מכן ישוחקו המשחקים בגביע הטוטו של הליגה הלאומית. ליגה א', אגב, תיפתח עם משחקי גביע המדינה רק ב-25 בספטמבר, כששבוע לאחר מכן ייפתחו הליגות. בליגות ב' ו-ג' יתחילו לשחק ב-4 בספטמבר (גביע המדינה), כשהליגות תיפתחנה רשמית ב-25 בספטמבר.

        ליגת העל והליגה הלאומית ישוחקו באותה שיטה שהחלה בשנה שעברה. במשך 30 מחזורים (שני סיבובים) ישחקו 16 קבוצות האחת מול השנייה, כאשר לאחר מכן יערך קיזוז נקודות בחצי, שלאחריו יתקיימו משחקי פלייאוף למקומות 1-6, 7-10 ו-11-16. בפלייאוף העליון והתחתון ישחקו חמישה מחזורים נוספים ואילו באמצעי (7-10) ישחקו שלושה בלבד.

        לוח המשחקים

        מחזור 1 (21.8.10) ו-16 (1.1.11):

        מכבי תל אביב - מכבי חיפה
        בני יהודה - הפועל רמת גן
        הפועל חיפה - הפועל תל אביב
        הפועל אשקלון - הפועל פתח תקוה
        הפועל עכו - מ.ס אשדוד
        עירוני קרית שמונה - בני סכנין
        מכבי נתניה - בית"ר ירושלים
        מכבי פתח תקוה - הפועל באר שבע

        מחזור 2 (28.8.10) ו-17 (8.1.11):

        הפועל באר שבע - בני יהודה
        מכבי חיפה - מכבי פתח תקוה
        בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב
        בני סכנין - מכבי נתניה
        מ.ס אשדוד - עירוני קרית שמונה
        הפועל פתח תקוה - הפועל עכו
        הפועל תל אביב - הפועל אשקלון
        הפועל רמת גן - הפועל חיפה

        מחזור 3 (11.9.10) ו-18 (15.1.11):

        הפועל חיפה - בני יהודה
        הפועל אשקלון - הפועל רמת גן
        הפועל עכו - הפועל תל אביב
        עירוני קרית שמונה - הפועל פתח תקוה
        מכבי נתניה - מ.ס אשדוד
        מכבי תל אביב - בני סכנין
        מכבי פתח תקוה - בית"ר ירושלים
        הפועל באר שבע - מכבי חיפה

        מחזור 4 (25.9.10) ו-19 (22.1.11):

        בני יהודה - מכבי חיפה
        בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע
        בני סכנין - מכבי פתח תקוה
        מ.ס אשדוד - מכבי תל אביב
        הפועל פתח תקוה - מכבי נתניה
        הפועל תל אביב - עירוני קרית שמונה
        הפועל רמת גן - הפועל עכו
        הפועל חיפה - הפועל אשקלון

        מחזור 5 (2.10.10) ו-20 (29.1.11):

        הפועל אשקלון - בני יהודה
        הפועל עכו - הפועל חיםה
        עירוני קרית שמונה - הפועל רמת גן
        מכבי נתניה - הפועל תל אביב
        מכבי תל אביב - הפועל פתח תקוה
        מכבי פתח תקוה - מ.ס אשדוד
        הפועל באר שבע - בני סכנין
        מכבי חיפה - בית"ר ירושלים

        מחזור 6 (16.10.10) ו-21 (5.2.11):

        בני יהודה - בית"ר ירושלים
        בני סכנין - מכבי חיפה
        מ.ס אשדוד - הפועל באר שבע
        הפועל פתח תקוה - מכבי פתח תקוה
        הפועל תל אביב - מכבי תל אביב
        הפועל רמת גן - מכבי נתניה
        הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה
        הפועל אשקלון - הפועל עכו

        מחזור 7 (23.10.10) ו-22 (12.2.11):

        הפועל עכו - בני יהודה
        עירוני קרית שמונה - הפועל אשקלון
        מכבי נתניה - הפועל חיפה
        מכבי תל אביב - הפועל רמת גן
        מכבי פתח תקוה - הפועל תל אביב
        הפועל באר שבע - הפועל פתח תקוה
        מכבי חיפה - מ.ס אשדוד
        בית"ר ירושלים - בני סכנין

        מחזור 8 (30.10.10) ו-23 (19.2.11):

        בני יהודה - בני סכנין
        מ.ס אשדוד - בית"ר ירושלים
        הפועל פתח תקוה - מכבי חיפה
        הפועל תל אביב - הפועל באר שבע
        הפועל רמת גן - מכבי פתח תקוה
        הפועל חיפה - מכבי תל אביב
        הפועל אשקלון - מכבי נתניה
        הפועל עכו - עירוני קרית שמונה

        מחזור 9 (6.11.10) ו -24 (26.2.11):

        עירוני קרית שמונה - בני יהודה
        מכבי נתניה - הפועל עכו
        מכבי תל אביב - הפועל אשקלון
        מכבי פתח תקוה - הפועל חיפה
        הפועל באר שבע - הפועל רמת גן
        מכבי חיפה - הפועל תל אביב
        בית"ר ירושלים - הפועל פתח תקוה
        בני סכנין - מ.ס אשדוד

        מחזור 10 (13.11.10) ו-25 (5.3.11):

        בני יהודה - מ.ס אשדוד
        הפועל פתח תקוה - בני סכנין
        הפועל תל אביב - בית"ר ירושלים
        הפועל רמת גן - מכבי חיפה
        הפועל חיפה - הפועל באר שבע
        הפועל אשקלון - מכבי פתח תקוה
        הפועל עכו - מכבי תל אביב
        עירוני קרית שמונה - מכבי נתניה

        מחזור 11 (20.11.10) ו-26 (12.3.11):

        מכבי נתניה - בני יהודה
        מכבי תל אביב - עירוני קרית שמונה
        מכבי פתח תקוה - הפועל עכו
        הפועל באר שבע - הפועל אשקלון
        מכבי חיפה - הפועל חיפה
        בית"ר ירושלים - הפועל רמת גן
        בני סכנין - הפועל תל אביב
        מ.ס אשדוד - הפועל פתח תקוה

        מחזור 12 (27.11.10) ו -27 (19.3.11):

        בני יהודה - הפועל פתח תקוה
        הפועל תל אביב - מ.ס אשדוד
        הפועל רמת גן - בני סכנין
        הפועל חיפה - בית"ר ירושלים
        הפועל אשקלון - מכבי חיפה
        הפועל עכו - הפועל באר שבע
        עירוני קרית שמונה - מכבי פתח תקוה
        מכבי נתניה - מכבי תל אביב

        מחזור 13 (4.12.10) ו-28 (2.4.11):

        מכבי תל אביב - בני יהודה
        מכבי פתח תקוה - מכבי נתניה
        הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה
        מכבי חיפה - הפועל עכו
        בית"ר ירושלים - הפועל אשקלון
        בני סכנין - הפועל חיפה
        מ.ס אשדוד - הפועל רמת גן
        הפועל פתח תקוה - הפועל תל אביב

        מחזור 14 (11.12.10) ו-29 (9.4.11):

        בני יהודה - הפועל תל אביב
        הפועל רמת גן - הפועל פתח תקוה
        הפועל חיפה - מ.ס אשדוד
        הפועל אשקלון - בני סכנין
        הפועל עכו - בית"ר ירושלים
        עירוני קרית שמונה - מכבי חיפה
        מכבי נתניה - הפועל באר שבע
        מכבי תל אביב - מכבי פתח תקוה

        מחזור 15 (18.12.10) ו-30 (16.4.11):

        מכבי פתח תקוה - בני יהודה
        הפועל באר שבע - מכבי תל אביב
        מכבי חיפה - מכבי נתניה
        בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה
        בני סכנין - הפועל עכו
        מ.ס אשדוד - הפועל אשקלון
        הפועל פתח תקוה - הפועל חיפה
        הפועל תל אביב - הפועל רמת גן