הרשעים האמיתיים בסיפור

  הם הביאו לנו את הסיאט במקום המרצדס והפורשה, את הראנץ' במקום הבירה וההמבורגר ולא התביישו להשאיר את אבי נמני על הספסל! באמת חשבתם לתמוך בספרד מול גרמניה?

  דור בלך

  כמו איל ברקוביץ, גם אני נדהמתי מתוצאות הסקר של מינה צמח הקובע כי ספרד היא הנבחרת המועדפת על הישראלים מבין ארבעת הפינליסטיות. תסלחו לי אבל כנראה שאנחנו צבועים, שוכחים מהר את העבר. אני אישית לא יכול לשכוח מה הם עשו לסבתא של סבתא של סבתא של סבתא של סבתא ולסבא של סבא של סבא של סבא של סבא שלי ואל תשכחו שהשחקנים שמייצגים היום את ספרד ואת הדגל שלה הם הניני-ניני-ניני-נינים של אותם רשעים שהרגו וגירשו לנו מיליוני אנשים לפני יותר מ-500 שנה. אז תהרגו אותי, אני לא מבין איך יש בינינו אוהדי ספרד, והרבה.

  איך אפשר לתמוך ברשעים הללו, ועוד נגד גרמניה?! המדינה שאירחה אותנו כל כך יפה במשך 440 שנים אחרי מה שהספרדים עשו לנו? שקיבלו אותנו בזרועות פתוחות, ובמשך תקופה כל כך ארוכה התייחסו אלינו כמו לבני בית?

  אז נכון, מערכת היחסים תפסה תפנית מפתיעה ולא נעימה לקראת סופה, אבל בכל זאת, מדובר על העם שהביא לנו את הבירה וההמבורגר, כשהספרדים רק הרסו את הכריך האלוהי על ידי יצירת הראנץ' הספרדי. הגרמנים נתנו לנו את המרצדס והפורשה, מה תרמו הספרדים בתמורה? סיאט. כל מי שקנה אי פעם סיאט יודע כמה קשה למכור אחר כך. העלייה הגרמנית תרמה לנו את פיתוח תל אביב והקניית מוסר העבודה הצברי, בעוד הספרדית, שלא באמת הייתה קיימת, תרמה לנו רק עצלנות ואת הסיאסטה.

  וגם במורשת הספורטיבית מדובר בעם שניסה להשמידנו. מדינה שלקחה את אבי נמני בשיאו ויבשה אותו על הספסל בבירתה! ועוד בקבוצה השנייה של העיר! כשהקבוצה הראשונה העדיפה את זידאן על פני ברקוביץ' שלנו! בינתיים בגרמניה משביחים לנו את אלמוג כהן, כפי שעשו עם עמוס סאסי ושלומי דהאן.

  לתמוך בספרד הערב זו בגידה גדולה יותר במורשת היהודית מאשר למנות מאמן צרפתי לנבחרת במקום את גדול הספורטאים היהודים מאז מארק ספיץ. עוד אחד עם שם של גרמני, ועוד סיבה לתמוך בהם הערב.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully