מארק בולג'ר מגיע לבולטימור

הקוורטרבק שנופה מהראמס ישמש מחליפו של ג'ו פלאקו. היינסוורת' יגיע למחנה האימונים של וושינגטון: "אכבד את החוזה"

אור שר

מארק בולגר היה מאז 2003 הקווטרבק הפותח של סט. לואיס ראמס, ולאחר ששוחרר כדי לפנות מקום לדם צעיר בדמותו של הבחירה הראשונה בדראפט סאם ברדפורד, חיפש קבוצה חדשה. הוא מצא אותה בבולטימור, כשהצטרף הלילה לרייבנס. לבולג'ר אין סיכוי לפתוח, לפחות כרגע, משום שאת הרייבנס מוביל ג'ו פלאקו, והתפקיד שמיועד לו בבולטימור הוא מנטור שגם יוכל להיכנס כמחליף בעת הצורך.

בולג'ר הוא בן מחזור דראפט 2000, בו נבחר בסיבוב השישי על ידי ניו אורלינס סיינטס (הקדים את טום בריידי ב-31 מקומות). לאחר שהגיע לסט. לואיס, שימש כמחליפו של קורט וורנר, עד שקיבל הזדמנות להוביל את הקבוצה. היו לו שתי עונות אישיות מוצלחות במיוחד, שבסופן נבחר לפרו בול (2004 ו-2006), אך לא זכה להצלחה קבוצתית. הראמס ביקרו פעמיים בלבד בפלייאוף מאז 2003, ועברו סיבוב רק פעם אחת.

אם השידוך בין הקוורטרבקים יעבוד כמו שהרייבנס רוצים, פלאקו יהפוך לקוורטרבק טוב יותר ואולי יצליח להביא את הקבוצה לארץ המובטחת. בכל מקרה, השנה השלישית במקצוענים היא לרוב שנת הפריצה עבור רוב השחקנים, השנה בה כללי המערכת, מהירות המשחק, ספר התרגילים המורכב ושאר הגורמים הופכים מובנים ומוטמעים, מאפשרים להם לשחק פשוט ובצורה אינסטינקטיבית. בולג'ר פשוט קיבל סיכוי להיות סגל בקבוצה שתגיע להישגיים משמעותיים.

אלברט היינסוורת', התאקל ההגנתי שלא מפסיק להתמרמר בוושינגטון, יגיע למחנה האימונים של הקבוצה. היינסוורת' חתם רק לפני שנה על חוזה עצום עם הרדסקינס, אולם טוען כי בשיטת המשחק הוא לא מצליח להביא את יכולתו לידי ביטוי. "למרות חילוקי הדעות ביני לבין הרדסקינס, אני מתכנן לבוא למחנה ולעמוד בתנאי החוזה שלי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully