וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיכום השבוע בבייסבול

ליאון פרנק

22.6.2010 / 15:46

ג'ון לסטר ובוסטון לא עוצרים, השפם של פבאנו עוזר לו לנצח, חימנז ממשיך לתת חתיכת עונה ואטלנטה והמטס בורחות לפיליז

AL מזרח

מאזן הבית:

ניו יורק יאנקיז – 27-43
טמפה ביי – 27-42
בוסטון – 28-43
טורונטו – 32-38
בולטימור - 50-19

טמפה בצרות. הרייז איבדו את האחיזה בבית לחלוטין, כאשר ניצחו בשבוע האחרון רק פעמיים ובסך הכל שלושה משחקים מתוך עשרה. הפסים ידעו לנצל זאת עד אמצע השבוע כשניצחו שבעה משמונה, אך מאז הם כבר הפסידו ארבעה משישה, וההפסד הלילה לאריזונה קיצץ את יתרונם בצמרת לחצי משחק. הרייז לא מקבלים הנחות גם מבוסטון: שתי הקבוצות בשוויון במקום השני, כשהבו-סוקס מנצחים שישה ברציפות ומפסידים רק פעם אחת בתשעה משחקים. טורונטו נשארת במרחק מה (חמישה משחקים) עם סיכוי סביר להפתעה, כשהבלו ג'ייז רושמים ארבעה ניצחונות בסך הכל השבוע, ובבולטימור מחכים רק לגמור כבר את העונה.

כמה טוב שחזרת הביתה: ובכן, לא ברור עד כמה אהבו בבוסטון את החזרה של מני רמירז העירה ביום שישי, לראשונה מאז עזב לדודג'רס ב-2008. כבר עם עלייתו לאזור החימום התקבל מני ברגשות מעורבים. ניתן היה לשמוע את קריאות הבוז בין מחיאות הכפיים שרבים העניקו לו, וכשעלה לחבוט לא היה ברור אם בעיר השעועית באמת מודים לו על תרומתו לסיום קללת הבמבינו ב-2004 או שבוחרים לזכור לו את הנטישה לללוס אנג'לס, כשעם כל ליין דרייב שלו שנתפס באאוטפילד של הסוקס, אוהדי הגרביים צהלו. בסיום, מני רשם רק אחד מחמש עם ריצה, אך את הכותרות במשחק תפסו דייויד אורטיז והסוקס עצמם, כשביג פאפי היכה להומראן בן שתי ריצות במערכה הראשונה, ובאינינג החמישי רשמו הגרביים חמש ריצות בדרך לניצחון 6:10. הדינגר של אורטיז השתווה למני כחמישי ברשימת כל הזמנים של הסוקס בהומרים עם 274, כך שיותר ממעגל אחד נסגר בין שני חברי הקבוצה לשעבר. הסדרה, אגב, הסתיימה בסוויפ של בוסטון.

סינקר השבוע: דרק ג'יטר מחפש את המוג'ו שלו. השורטסטופ המהולל של הפסים כבר לא כתמול שלשום, כאשר הוא מציב החודש אחוז חבטה גרוע של 21.6% אחרי פתיחה מצוינת באפריל (33%). ג'יטר עולה לבסיס ביוני רק ב-31% מהזמן, את עוצמת החבטה שלו ניתן להכתיר בינתיים כרכרוכית (39.2%) והשבוע הוא 3 מ-23 בצלחת.

המספר הנוסף: איזו עונה נהדרת נותן ג'ון לסטר בבוסטון. מגיש הגרביים שני בקבוצה בניצחונות והפסדים עם מאזן 2:8, בזמן שהוא רושם את כל שמונת הניצחונות שלו ברצף ואת שני ההפסדים שלו אי שם בשלשות השבועות הראשונים של אפריל. ביום רביעי מול אריזונה, לסטר רשם את ניצחונו ה-50 בקריירה, כשבשבעה אינינגים פסל שבעה והרשה ארבע חבטות ושתי ריצות בניצחון בוסטון 2:6. לסטר עדיין מוביל את הקבוצה ב-K עם 96.

מלצר השבוע: דייויד פרייס לא הפגין משחק הגשה עילאי ביום שלישי, אבל השיג את המטרה: בחמישה אינינגים, פרייס הרשה שמונה חבטות ושתי ריצות תוך כדי פסילת שבעה חובטים, כשייסד את תשתית הניצחון של הרייז באטלנטה על האמיצים 4:10. פרייס מוביל את האמריקן ליג בניצחונות, כאשר היה הראשון להגיע לעשרה, כשיוז מניו יורק ובוכהולץ מבוסטון הצטרפו אליו ביום שבת וראשון בהתאמה.

AL מרכז

מאזן הבית:

מינסוטה – 29-40
דטרויט – 30-38
שיקגו ווייט סוקס – 34-34
קנזס סיטי – 42-29
קליבלנד – 42-26

בניגוד למזרח, אין שינוי בבית המרכז. הטווינס שוב בוחרים השבוע להיכנס למעגל סגור של שני ניצחונות אחרי שני הפסדים וחוזר חלילה, בזמן שהנמרים מפסידים רק פעם אחת בתשעת משחקיהם האחרונים, ושומרים על מרחק מינימלי של משחק וחצי. הגרביים כבר עם שישה ניצחונות רצופים ו-10 מ-11, הרויאלס עם חמישה הפסדים בשישה משחקים ובקליבלנד נראה כי נוח לאינדיאנים בצינוק, כשהאינדיאנס מנצחים רק משחק אחד השבוע.

מלצר השבוע: נראה שקרל פבאנו החליף עורו. ביום ראשון (עם שפם מחריד), מספר 3 של התאומים שלט ללא עוררין במשחק מול הפיליז והמשיך את תסכול חובטי פילי, כשבמשחק שלם העניק רק ארבע חבטות וריצה אחת, שבאה בעקבות הומר של וילסון ואלדז. הניצחון 1:4 על פילי היה ניצחונו השלישי ברציפות והרביעי בחמישה משחקים, כשהוא מוביל את הטווינס בניצחונות (8), ואף משווה את מאזנו ליריבו ביום ראשון, רוי האלאדיי – 6:8.

בוער בכל הצילינדרים: פיל קוק מסתמן כסט-אפ מן המושלם לחוזה ואלוורדה בדטרויט. ביום שישי מול האורחים מאריזונה, קוק הגיש את האינינג השמיני באופן מושלם. הוא ניקה לואלוורדה את השטח, וזה נכנס לתשיעי כדי לסגור עניין עם השמירה ה-15 שלו (מאז הוסיף עוד אחת), בניצחון הטייגרס 5:7. הניצחון היה החמישי של קוק העונה, והוא נותר ללא הפסדים. ב-29 אינינגים עד כה, הוא העניק רק הומר אחד, ועשר הריצות שהרשה במהלך העונה מעניקים לו ERA סביר של 3.10.

AL מערב

מאזן הבית:

טקסס – 28-41
ל.א. איינגלס – 33-39
אוקלנד – 38-34
סיאטל – 41-28

במערב, העניינים נרגעים. הריינג'רס נטלו לחלוטין את ההובלה בבית עם שמונה ניצחונות רצופים והפסד בודד ב-12 האחרונים, כאשר המלאכים רושמים מאזן של 3:3 השבוע. על אוקלנד עובר משבר רציני כשהאייז לא מצליחים לצאת מהמקום השלישי, וב-12 המשחקים האחרונים שלהם הם עם שלושה ניצחונות בלבד. בסיאטל אמנם רחוקים שנות אור מלקרוא תיגר על הבית, אך המארינרס לפחות יכולים להתנחם עם ארבעה ניצחונות רצופים.

סינקר השבוע: האייז לא מפסיקים לגרד בראש בתהייה כיצד העונה שלהם, שהחלה כל כך טוב, התקלקלה כל כך מהר. השבוע האייז רשמו לעצמם ארבעה הפסדים רצופים, ושם כבר היה אפשר לזהות את אבני היסוד לנפילה: ביום רביעי, ג'יו גונזאלס הפך לשק החבטות של הקאביז המארחים, כשבחמישה אינינגים הרשה שמונה חבטות ושש ריצות (יחד עם הום ראן אחד) בדרך להפסד אוקלנד 6:2. היה זה ההפסד המונומנטלי השני שלו ברציפות, כשבשני ההפסדים גונזאלס מעניק 14 חבטות, עשר ריצות, שלושה הומרים ורק שבע פסילות ב-10.1 אינינגים. למחרת, דאלאס בריידן היה מרחק נגיעה מניצחון (חמש חבטות וריצה בשישה אינינגים), אך שבירת שמירה של ג'רי בלווינס מנעה ממנו את ההישג לראשונה מאז משחקו המושלם בחודש שעבר.

משום מה, ל-וין מזארו התאים יותר ללכת בעקבותיו של גונזאלס במקומו של מיסטר פרפקטו, כשבהופעה שלו ביום שישי מול הקארדס רשם שש חבטות, ארבע ריצות והומראן בחמישה אינינגים. מזארו נמנע מהפסדו השני ברציפות החודש – עובדה שהייתה מתיישרת היטב עם 11 הריצות שהעניק ליריביו ב-19.1 אינינגים. אולם את השיא כבש מר 10 מיליון הירוקים בן שיטס ביום שבת, כשרשם את הפסדו השביעי העונה (4:3 לסט. לואיס) אחרי אאוטינג של שש חבטות וארבע ריצות בשבעה אינינגים. מאז סוף אפריל, ה-ERA של שיטס לא יורד מ-4.90, רק פעם אחת החודש הוא פסל יותר משני חובטים במשחק, ומאז הניצחון האחרון שלו בתחילת מאי – השני שלו בסך הכל עד כה השנה – שיטס רשם ארבע אי-הכרעות ברצף, שבעקבותיהם הופיעו ארבעה הפסדים. לפחות בדבר אחד שיטס מצטיין - מלבד לקיחת המחאות בלא לפרוע אותן, כמובן: הוא מוביל את הקבוצה בהענקת דינגרים ליריבים, כאשר בכל ארבעת הפסדיו האחרונים רשם אחד לחובתו. לא בכדי אומרים שרק עם הגשה מנצחים, ובאוקלנד מראים עד כמה ניתן להפסיד ללא מלצרים.

מלצר השבוע: עם ארבעה ניצחונות בששת הופעותיו האחרונות, בסיאטל זוכים סופסוף לצפות בקליף לי האמיתי. ביום שישי מול סינסינטי, לי נטרל את התקפת הרדס לחלוטין, כשבמשחק שלם של תשעה אינינגים הרשה רק שש חבטות ללא ריצות כלל, בתוספת של נפנוף שבעה חובטים. ה-ERA שלו ביוני עומד על 1.64, ולמרות שבארבע הופעותיו החודש העניק כבר שני הומרים, הוא עדיין המגיש היציב במארינרס עם מירב הניצחונות (5) ושני רק לקינג פליקס ב-K (67).

NL מזרח

מאזן הבית:

אטלנטה – 28-42
ניו יורק מטס – 30-39
פילדלפיה – 32-35
פלורידה – 36-33
וושינגטון – 39-32

נדמה כי בבית המזרח הערפל מתחיל להתפזר. המרחק בין חמש הקבוצות גדל, והתחרות כבר אינה צפופה כפי שהייתה בשבועות האחרונים. אטלנטה עדיין מובילה ב-2.5 משחקים כשנחלה הפסד בודד בשמונה משחקים וכבר רושמת חמישה W רצופים, המטס חזק בעניינים והם להטו השבוע כשניצחו שמונה ברציפות (אך סיימו בקול ענות חלושה עם שני הפסדים רצופים בברונקס), ובפילי עדיין מחפשים יציבות – הם הפסידו שניים ברציפות אחרי שלושה ניצחונות. בפלורידה ניצחו רק פעמיים השבוע והנאטס רק פעמיים בעשרה משחקים, כך שהם נלחמים כרגע יותר על המקום הרביעי מאשר על הראשון.

הפצצת השבוע: ביום רביעי חובטי המטס לא ריחמו על האינדיאנים בביתם בניצחון 4:8. בעוד התוצאה מאופסת בחלק העליון של השלישי, המטס רשמו שש חבטות רצופות, ועד סיום ההפגזה כבר הובילו 0:5. עם סיום המשחק, המטס השוו שיא עונה של שבעה דאבלים (שניים של אייק דייויס, שהשיג ריצה והכנסה), כאשר את הדרך חצב אנחל פאגאן, שרשם שורה נאה של שלוש חבטות מחמש עם שלוש הכנסות ריצה. אל פאגאן הצטרף דייויס, ואת השורה של הרוקי שכפל ג'ייסון ביי, לפני שעזב את המשחק עקב פציעה בירך.

ואם בהפצצות עסקינן: הפיליז התעוררו עם המחבטים באותו יום בדיוק בבית היריבים העירוניים של המטס. בהופעה לאחר האאוטינג הגרוע ביותר בקריירת בת 23 השנים שלו, ג'יימי מוייר ניצח את היאנקיז 3:6 בברונקס (שלוש חבטות ושתי ריצות בשמונה אינינגים), וכך הפך לפיצ'ר המבוגר ביותר לנצח את הפסים, בהיותו בן 47 ו-155 יום. אך יחד עם הטריפל של שיין ויקטורינו כשהבסיסים מלאים, הפגזות הסולו גב-אל-גב של ריאן הווארד וג'ייסון וורת' למעשה סגרו את העניין עבור האורחים, כשסופסוף הפיליז מצליחים לרשום שש חבטות וריצות במשחק.

סינקר השבוע: לואיס אטילאנו מסתמן להיות מגיש יציב ומבטיח עבור הנאטס, וכבר הוזכר כהפתעה נעימה בתחילת העונה כאן במדור, אך הצלילה של וושינגטון למצולות לא דילגה עליו. ביום חמישי מול הטייגרס, אטילאנו הרשה תשע חבטות וחמש ריצות עם פסילה אחת בלבד ב-4.1 אינינגים, בהפסד הנאטס בדטרויט 8:3, כל זאת, אחרי שבהופעה הקודמת שלו על הגבעה הוא העניק שלושה הומרים במשחק מול קליבלנד. ההפסד לנמרים היה השלישי ברציפות שלו החודש, כשביוני הוא רושם את אותו מספר של פסילות לעומת ריצות – 9.

מלצר השבוע: איזה סיפור ענק אר איי דיקי מהווה העונה בניו יורק. מה לא עבר המגיש הוותיק בן ה-35: כישלונות בתחילת הקריירה במייג'ורס שהובילו לשינוי טכניקת הזריקה לנאקלבולר גרידא, הורדה למיינורס חזור ושנה, אחרי השוואת שיאי ענף שליליים של הומרים למשחק (6) והגשות פרועות באינינג (4) וקבלת הצעות בודדות לקבוצות מיינורס, עם הזמנה לאימוני אביב בלבד של קבוצת המייג'ורס כהיילייט השנה. בסוף אפריל האחרון, כשחקן בפאלו ביסונס, קבוצת הטריפל A של המטס, דיקי העניק סינגל לחובט הראשון מולו– לפני שאת 27 הבאים בתור הפריש החוצה ברצף. שלושה שבועות אחר כך, עם כל הבעיות סביב ג'רי מנואל ואוליבר פרז, המטס כבר זימנו אותו להגיש מול וושינגטון, ומאז הוא לא הסב מבטו לאחור. חמישה ניצחונות יש לנאקלבולר בשישה משחקים עם אי-הכרעה אחת, כשהוא מציב מספרים יפים ב-ERA של 2.82 ובפסילות עם 31, בזמן ויתור על שני הומרים בלבד. ביום חמישי מול קליבלנד, דיקי הגיש שישה אינינגים עם שבע חבטות ושתי ריצות חובה ושבע פסילות, בדרך כאמור לניצחונו החמישי, 4:6.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

תרפיית מציאות מדומה: טיפול להתמודדות עם חרדה

בשיתוף zap doctors

NL מרכז

מאזן הבית:

סט. לואיס – 31-38
סינסינטי – 33-38
שיקגו קאבס – 38-31
מילווקי – 40-29
יוסטון – 44-26
פיטסבורג – 44-25

עם ארבעה ניצחונות משישה משחקים הקרדינלים נטלו את ההובלה בבית, אך הרדס עדיין נמצאים במרחק יריקה של משחק אחד, למרות שני רצפים של שלושה הפסדים השבוע. הקאבס ומילווקי מאוזנים (3:3) ויוסטון חזרה לסורה עם ניצחון בודד בתשעה משחקים, כך שכעת הם מובילים על פיטסבורג במאבק היציאה מהמרתף בחצי משחק בלבד. הבעיה היא שהפיראטים בעצמם מצחינים – הם אמנם פצחו ברצף של שני ניצחונות, אך זה הגיע אחרי רצף של 12 הפסדים, כך שנדמה כי הם אינם כה ששים לנוע מעלה ממקומם.

הגשה פרועה: טד לילי בקושי שרד את האאוטינג שלו מול המלאכים בשבת. לילי היה מחריד עם תשע חבטות ושש ריצות חובה (בנוסף לשתיים לא רשמיות), כשכקינוח העניק שני הומרים בסך של 5.1 אינינגים. היה זה ההפסד השישי העונה ללילי, כאשר בארבע ההופעות האחרונות שלו הוא זכה בניצחון רק פעם אחת. ב-29 אינינגים החודש הוא הרשה כבר עשר ריצות וחמישה הומרים.

מלצר השבוע: ובקיצון השני של המשוואה של לילי עומד אדם ויינרייט. מספר 2 של סט. לואיס סגר שבוע מצוין עם שני ניצחונות, כאשר ביום שני הוליך את הקארדס לניצחון 3:9 על סיאטל באאוטינג סביר מינוס, אך סיים בקול תרועה רמה ביום שבת כששלט ביד רמה באייז בניצחון 3:4. מול המארינרס, ויינרייט העניק שש חבטות ופסילות ושלוש ריצות בשבעה אינינגים, אך לאתלטים לא השאיר כל סיכוי, כשהגיש שמונה אינינגים נהדרים עם חמש חבטות וריצה בודדת, בדרכו אל ניצחונו התשיעי והעשירי בהתאמה. ויינרייט מוביל את סט. לואיס בניצחונות, כאמור, עם עשרה וב-K עם 101, והוא הבודד בנשיונל ליג לעמוד על מינימום עשרה ניצחונות – מלבד, כמובן, אובלדו חימנז.

NL מערב

מאזן הבית:

סן דייגו – 29-40
סן פרנסיסקו – 30-38
ל.א. דודג'רס – 31-38
קולורדו – 33-36
אריזונה – 43-28

הפאדרס עדיין עם המושכות (של משחק וחצי), למרות שבוע מאוזן של 3:3. אולם העניין האמיתי מבעבע מתחתם, כשלאור הפסד הדודג'רס בארבעה משחקים ברציפות, הג'איינטס מחליפים אותם במקום השני, והם מובילים עליהם בחצי משחק בלבד. קולורדו משיגה שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, ואריזונה ממשיכה לדשדש עם חמישה הפסדים בשבעת האחרונים.

דפק הופעה: קלייטון קרשאו עלה לתלולית מול סינסינטי ביום רביעי, בסדרה היחידה שאינה משחק בין הליגות, והפך את הרדס לאדומים יותר ממה שהם כבר. בזמן ששום דבר טוב לא הלך לסינסי, כשסקוט רולן ודאסטי בייקר נזרקו מהמשחק ליציעים לאחר וויכוחים קשים עם השופט, קרשאו התאהב בספרה תנ"כית: בשבעה אינינגים, המגיש בן ה-22 פסל שבעה והעניק שבע חבטות אך רק ריצה אחת), באאוטינג שהיווה תשתית ניצחון הדודג'רס, 2:6. קרשאו כבר עם שישה ניצחונות בשמונת הופעותיו האחרונות, כאשר שלושה מהם רצופים. הוא מוביל את הקבוצה בכל הקטגוריות החשובות – ניצחונות (מאזן של 3:7), ERA (2.96) וסטרייקאאוטים (97).

סינקר השבוע: בסן דייגו לא ידעו הבלו ג'ייז והפאדרס מה עובר עליהם, כשבאינינג השמיני במשחקם ביום שני כל האצטדיון החל לרעוד. רעידת אדמה שנמדדה 5.7 בסולם ריכטר פקדה את דרום קליפורניה בזמן המשחק, והייתה המשך ישיר לאאוטינג קטסטרופלי של ג'ון גארלנד. בניגוד לרעידה, שאירעה בזמן שהאוהדים ביציעים ישבו בשלווה יחסית והריעו, גארלנד לא נתן לתומכיו סיבה לאופטימיות, כשבחמישה אינינגים העניק לאורחים שש חבטות וארבע ריצות חובה, למרות שבע פסילות. מתחילת החודש גארלנד נראה מזעזע ומזועזע, כשהיה זה ההפסד השלישי שלו ברציפות והרביעית ללא ניצחון, וה-ERA שלו ביוני נוסק ל-6.50 (3.07 בסך הכל). סן דייגו הפסידה במשחק 6:3.

הימתחות האינינג השביעי: אחרי חודש מאי איום, בו ניכר ונחשד כי משהו עובר עליו, טים לינסקאם חזר לפורמה הרגילה שלו – לפחות בכל הקשור לסטרייקאוטים וניצחונות. בחודש שעבר היה קשה לפנומן לסיים עם ניצחון, כאשר חילק ריצות לכל חובט הבא להגשה (4.95 ERA), ורשם רק W אחד בשש הופעות. החודש טרם הגיש בצורה יוצאת דופן, אך הוא ממשיך לנפנף חובטים (23 עד כה ביוני), בעודו משיג שני ניצחונות מתוך שלוש הופעות, כשה-ERA שלו יורד ל-3.00. ביום רביעי מול בולטימור בבית, לינסקאם כאמור לא היה פנומנלי, אך היה יציב במידת רבה, כאשר חרף שמונה חבטות ושתי ריצות בשישה אינינגים עדיין הצליח לשרוף עשרה חובטים של ה-O's. ברוס בוצ'י כבר עמד להוציא את טימי ג'ים מהמשחק בכל מקרה בתום המערכה השישית, אך ליין דרייב של מיגל טחאדה (שהפך לגראונד-אאוט שסיים את האינינג) פגע בלינסקאם בכתף, ולא הותיר ספק כי כישרון העל סיים את היום. בדיקות עם תום האירוע הראו כי שלום למגיש, והג'איינטס יכולים להיות רגועים: נראה כי לינסקאם חוזר לעצמו.

הקרב על הגבעה: עם הגעת הרוקיז האורחים למינסוטה, עלו לדיונה ביום חמישי פרנסיסקו ליריאנו ואובלדו חימנז לדו-קרב ישיר של שני מגישים דומיניקנים מבטיחים בני 26. ליריאנו, שנותן עד כה עונה יציבה כסלע, מוביל אמנם את הטווינס ב-ERA (2.98) וב-K (93) אך לא יכול היה להתעלות על הופעתו על השולף המהיר מקולורדו: בשבעה אינינגים העניק ליריאנו חמש חבטות ושלוש ריצות (שש פסילות). חימנז, לעומתו, הלך רחוק במשחק עם שמונה חבטות בשמונה אינינגים, ותוך כדי הרשה רק ריצה בודדת, כאשר רשם א-נומליה אחת, לפחות מבחינתו, עם ארבע פסילות בלבד. את האס גיבו ריאן ספילבורגס (הום ראן) וטרוי טולווויצקי עם שתי ריצות, ואת הניצחון ליקטה קולורדו, 1:5.

חימנז השבוע: המספרים של האס מצוינים, אך כבר כעת הציפיות הגבוהות שיצר חימנז לכלל הענף עלולות להיות לו לרועץ. כך או אחרת, הוא יוצא תותח: אחרי המשחק הנ"ל, חימנז עדיין ראשון בכל המייג'ורס בניצחונות (13, שבעה מהם רצופים) ו-ERA (1.15), אך את הגדולה שלו ניתן לראות לאחר פשפוש בציציותיו. מאז תחילת החודש, האס הצעיר פסל "רק" 18 חובטים, ה-ERA שלו ביוני "מרקיע שחקים" עם 2.57 והוא כבר נתן שני הומרים ועשר הולכות – כל זה בשלוש הופעות. לשם השוואה, בשלושת משחקיו הראשונים במאי המספרים שלו היו 23, 1.12, 1 ו-7 בהתאמה. אתם קולטים? כל מגיש אחר ביקום היה חותם על הנתונים שלו החודש, אך בכל הנוגע אליו, חימנז היה כל כך טוב העונה שישנם מפונקים בקולורדו שעוד עלולים להתחיל להספיד אותו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully