פיצוץ במשא ומתן בין מכבי פתח תקוה למרינקוביץ'

הקשר התבקש לחזור לסרביה. גורם: "אין טעם להמשיך במשא ומתן". חלק מהשחקנים טענו שכספים לא שולמו, ההנהלה תשלים

11/05/2010

פיצוץ נוסף במשא ומתן בין הקשר הסרבי נבוישה מרינקוביץ' למכבי פתח תקוה. אתמול (שני) נפגש השחקן עם היו"ר משה זוארץ. הצדדים לא הגיעו לעמק השווה, השחקן התבקש לחזור למולדתו ובהתאם לפרסום מלפני שבועיים, הוא בדרכו החוצה מהמועדון. למרינקוביץ' הייתה אופציה בחוזה לעונה נוספת ולבסוף המאמן פרדי דוד נתן אור ירוק להחתמתו, אלא שפתח תקוה הייתה אמורה לשדרג את שכרו באחוזים מסוימים לפי ההסכם. גורם במועדון אמר: "המשא ומתן פוצץ. במצב הנוכחי, אין טעם שהוא יימשך".

סוכנו של השחקן, אילן אורן: "ההצעה שהוגשה הייתה נמוכה, היו תנאים מסוימים שמכבי פתח תקוה הייתה אמורה לעמוד בהם על מנת להמשיך את ההתקשרות וזה לא קרה. בשלב הזה נראה כי השחקן ייאלץ לחפש קבוצה אחרת".

כפי שפורסם אמש, ההנהלה הגיעה לסיכום עקרוני עם הקשר סבסטיאן סנסוני, שיחתום לעונה אחת בלבד תמורת שיפור תנאים מסוימים בחוזה. החוזה ייחתם רשמית השבוע. הקשר המקדוני שב אתמול מקדוניה לאחר שהגיעו להסדר עימו. השוער דרגוסלאב יבריץ' עזב שלשום את הארץ ונפרד מהמועדון באופן סופי.

חלק משחקני הקבוצה טענו כי כספים נוכו להם מהשכר האחרון שקיבלו בטעות. כעת הם מבקשים לבצע "גמר חשבון" במסגרת משכורות חודש אפריל. במועדון מתכוונים להשלים את הפערים בפגישות אישיות עם אותם השחקנים. הקשר סולי צמח ייפגש במהלך השבוע עם ראשי המועדון בנוגע לעונה הבאה. צמח יבקש לברר את מעמדו. אם פרדי דוד ירצה אותו, הוא יסכים לחזור לאימונים בחודש יולי. דוד יחזור ביום חמישי לארץ לאחר שבחר מחנה אימונים.

שתי קבוצות נערים ישחקו השבוע במסגרת גמר גביע המדינה. ביום רביעי תשחק קבוצת נערים ב' מול מכבי תל אביב, בשבת תתמודד נערים ג' מול מכבי חיפה. שני המשחקים ייערכו באצטדיון בנס ציונה. מנהל המועדון, אופיר לוזון, ביקש השבוע משחקני הבית של הקבוצה הבוגרת, בהם קובי גנון, עומר וניצן דמארי, טל בן חיים ומהקשר סבסטיאן סנסוני להגיע למשחקים על מנת לתמוך בשחקנים הצעירים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully