"זה פרק חדש בספר על דונובן מקנאב"

הקוורטרבק שהגיע בטרייד מפילדלפיה היה נרגש וטעון בהצגתו ברדסקינס: "הייתי שמח להישאר באיגלס, אבל זה לא קרה"

07/04/2010

דונובן מקנאב, הקוורטרבק שהועבר מפילדלפיה לוושינגטון, היה נרגש במסיבת העיתונאים בעת הצגתו כשחקן החדש של הרדסקינס. "תמיד האמנתי בלסיים את מה שהתחלת", התייחס מקנאב לקריירה שלו בפילדלפיה, "אבל לא הרבה קוורטרבקים מצליחים לעשות את זה בימינו. לפעמים אתה רוצה לעבור, לפעמים מכריחים אותך. הייתי רוצה להישאר באיגלס, אבל זה לא קרה".

מקנאב בן ה-33 הגיע לרדסקינס לאחר חורף ארוך שבמסגרתו היה ברור שהרומן שלו עם האיגלס הגיע לקצו. מי שיאמן אותו יהיה מייק שנאהאן, שלו יש היסטוריה טובה עם קוורטרבק שלו לא הייתה טבעת סופרבול עד לשלהי הקריירה: "השנה אהיה בן 34", אמר מקנאב, "מייק אימן את ג'ון אלוויי. אחרי שהוא הגיע לדנבר, אלוויי זכה פעמיים בסופרבול".

מקנאב עקץ גם את שיטת המשחק של האיגלס: "יש לנו קבוצה צעירה והכל יתחיל במשחק הריצה. אם אתם מגיעים מפילי אתם בוודאי לא יודעים על מה אני מדבר, אבל אנחנו נרוץ די הרבה פה".

חדשות אחרות בליגה: צ'רלס רוג'רס, התופס שנבחר על ידי דטרויט, הרבה להיפצע ונתפס על שימוש בחומרים אסורים, חויב על ידי בית המשפט להחזיר לקבוצה 6.1 מיליון דולר. הליונס נתנו לרוג'רס סכום של יותר מתשעה מיליון דולר, ותבעו להחזיר שני שליש ממנו בשל הסתבכותו של השחקן עם החוק וכליאתו לשלושה חודשים, מה שהוביל בסופו של דבר לשחרורו מהקבוצה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully