מי רוצה את גארי בראקט?

הקולטס לא שמו את תג הפרנצ'ייז על הליינבקר, דאלאס עשתה דבר דומה עם אוסטין. טומלינסון בכה: "עצוב לעזוב את סן דייגו"

הדדליין ב-NFL לתיוג שחקנים עבר, ולפחות כרגע הליינבקר המצוין גארי בראקט הוא לא שחקן של אינדיאנפוליס קולטס. זאת, לאחר שהפרסות בחרו לא לתייג את בראקט, למרות שהיה באפשרותם לעשות זאת. בראקט יכול להפוך לשחקן חופשי בלתי מוגבל החל מה-5 במרץ, אולם בכוונת הנשיא ביל פוליאן להחתימו עוד לפני כן. עם זאת, רצוי לציין כי זו לא הפתעה, משום שהקולטס רצו להימנע מסכום שנע בין 8 ל-9 מיליון דולר ויעדיפו להגיע לחוזה עונתי בעלות נמוכה יותר עם השחקן.

פיטסבורג דווקא כן השתמשה בזכות התיוג ושמה את הפרנצ'ייז על הבועט ג'ף ריד. מהלך מעניין ביצעה דאלאס, כשבחרה לא לתייג את התופס מיילס אוסטין, שסגר עונת פריצה של 81 תפיסות, 1,320 יארד ו-11 טאצ'דאונים. עם זאת, הקאובויס לא ממש מסתכנים, משום שאוסטין הוא שחקן חופשי מוגבל, משמע שהם יוכלו להשוות כל הצעה שתינתן לו מקבוצה אחרת ולהשאירו אצלם.

בריאן ווסטברוק, ששוחרר מפילדלפיה לפני יומיים, לא יפרוש מפוטבול. "אני מתכנן לשחק ב-2010", אמר השחקן, שזכה כבר לגישושים ממספר קבוצות בליגה. לדניאן טומלינסון עזב סופית את סן דייגו בדמעות: "עצוב לעזוב, אבל אני נרגש ומסתכל על העתיד. שמחתי להיות חלק ממשהו מיוחד כאן".

פגישות ראשונות בין ה-NFL לאיגוד השחקנים הסתיימו בינתיים ללא תוצאות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully