פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בית"ר: תמוז וויסה מתחרים על המקום של ברוכיאן

    החלוץ והפרואני מועמדים להחליף את הקשר הפצוע, שקצב החלמתו משביע רצון. החנות הרשמית של המועדון נסגרה

    מחזיקת הגביע בית"ר ירושלים ערכה בבוקר יום שישי אימון נוסף לקראת משחק הצמרת נגד בני יהודה שייערך ביום שני. הירושלמים ערכו אימון בסגל מלא פרט לאבירם ברוכיאן הפצוע, כשעידן טל שערך ביום חמישי אימון חלקי, התאמן באופן מלא ויהיה כשיר למשחק. המאמן יצחק שום מתלבט עדיין מי יחליף את ברוכיאן בהרכב כשהקרב הוא בין שני מועמדים עיקריים - טוטו תמוז וג'וניור ויסה. היום תרגל המאמן את טוטו תמוז בהרכב, והחלוץ הראה יכולת מרשימה, אך לא מן הנמנע כי דווקא הפרואני יהיה זה שיתפוס את מקומו של הקפטן בהרכב.

    בצוות הרפואי מרוצים עד כה מקצב החלמתו של אבירם ברוכיאן וכן מההשקעה שלו בטיפולים. אם ההחלמה תימשך בקצב הנוכחי, ההערכה היא כי עד סוף החודש יוכל השחקן לחזור לפעילות בצורה הדרגתית וללא התערבות כירורגית. עם זאת, עדיין מוקדם מכדי לקבוע במסמרות על הצלחת הטיפול ובבית"ר מחזיקים אצבעות כי אכן בסיומו לא יידרש הקפטן לניתוח שישבית אותו לכחודשיים לכל הפחות.

    החנות הרשמית של המועדון, הממוקמת בקניון מלחה, נסגרה היום ולמעשה סיימה את פעולתה. החנות, שקמה בימי ארקדי גאידמק, נסגרה עקב עלות השכירות הגבוה והיותה בלתי רווחית. בבית"ר בדקו אופציות שונות להמשך פעילותה, אך כרגע טרם נמצאה כזו. במועדון רואים בחנות סמל סטטוס, וגם הספונסר גומא אגייאר שביקר בה מעוניין מאוד להמשיך את פעילותה. ההערכות הן כי בחודשים הקרובים תחדש החנות את פעילותה, גם אם במיקום שונה.