הנה זה מגיע

צומת רעננה

גיבורי העולה החדשה והמוזרה יודעים שהשנה תהיה להם הזדמנות בלתי חוזרת להוכיח את עצמם. 5 הדברים שיעשו את העונה

21/08/2009
השלט שלמעלה אומר הכל. שחקני רעננה(צילום: איתי חסיד)

1. יחסי אלון-שטרן

המתח הניהולי בהפועל רעננה וההשלכות של השינויים העתידיים בלטו למרחוק גם לפני ההתפטרות של שלמה שטרן. האירועים שהתרחשו במהלך מחנה האימונים בבולגריה מלמדים על חוסר בגרות. אשר אלון האשים חברי הנהלה שמשוטטים בבריכה, לא דואגים להחליף לשחקנים בשר בדגים בגלל ט' באב ומסתובבים עם כפכפים במסדרונות. הבעיה הכי גדולה של רעננה מסוף העונה שעברה ועד העברת המניות משטרן לאלון הייתה החיכוכים הפנימיים. כל עוד הם המשיכו, הקבוצה לא פגעה, חבר הנהלה התפטר והשחקנים נכנסו לפאניקה וכמעט איבדו את הכרטיס לליגת העל. עכשיו שטרן התפטר והשאיר את הקבוצה לאשר אלון, שבכלל רוצה את שטרן כחבר הנהלה. האם זה יביא יותר שקט או פחות, זו שאלה שתקבע במידה רבה איך תראה העונה של רעננה.

עוד בוואלה!

5 הנקודות הכי טובות בארץ לפיקניק לא שגרתי

וואלה! רכב בשיתוף דאצ'יה
הבעיה הכי גדולה של רעננה מסוף העונה שעברה ועד העברת המניות משטרן לאלון הייתה החיכוכים הפנימיים. כל עוד הם המשיכו, הקבוצה לא פגעה. אלון(צילום: ברני ארדוב)

2. שחקני הבית

בהסכם של אלי כהן עם אשר אלון יש סעיף שמחייב את המאמן לכלול לפחות שישה שחקני בית בסגל. אלון הבהיר למאמן שלו כבר בתחילת העונה ש"המטרה העיקרית היא ליצור שלד לשנים הבאות, כמו שעשיתי בזמנו עם גילי לנדאו במכבי נתניה". עד שזה יקרה, אסף רז, גיא קואז, איתי טואף, רועי לוי, גיל קופר, שניר שוקר ורז כהן יצטרכו להוכיח שמקומם בליגת העל. אחרת, המאמן עשוי להיקלע למצב שהספסל שלו כולל רק שחקני בית. ונחשו מה יקרה אז?

אלון: "המטרה העיקרית היא ליצור שלד לשנים הבאות". איתי טואף, בתמונה, הוא רק אחד מאלה שאמורים להרכיב את השלד המדובר(צילום: איתי חסיד)

3. אלי כהן

הרבה זמן עבר מאז שני האליפויות ההיסטוריות שלו כשחקן עם שלמה שרף במכבי חיפה, ובכל זאת, למרות שהמאמן הזה עבר לא מעט בקריירה, זוכרים לו בעיקר את גביע המדינה עם שחר כדורי והפועל רמת גן. העונה הזאת היא הזדמנות מצוינת לכהן להוכיח שהוא מתאים לליגת העל. אם כהן ייכשל, אף אחד לא יזכור לו את העובדה ששיחק באצטדיון בכפר סבא או את הסגל המצומצם ותקציב המינימום. הבעיה בישראל היא שבדרך כלל זוכרים את הסוף. העונה הבאה תקבע האם כהן ירשום כתם ענק על הקריירה או שיפלס לעצמו את הדרך למעלה. תשאלו את אלישע לוי שעבר תהליך דומה.

מאמן הפועל רעננה אלי כהן. ברני ארדוב
הבעיה בישראל היא שבדרך כלל זוכרים את הסוף. העונה הבאה תקבע האם כהן ירשום כתם ענק על הקריירה או שיפלס לעצמו את הדרך למעלה(צילום: ברני ארדוב)

4. אבי קנפו

לפי הסטטיסטיקה של אריק איזיקוביץ', בכל עונה מצליח אחד משחקני טוברוק לשעבר לפרוץ אחרי עונה בינונית. בעונה שעברה שמעון אבוחצירה פרץ כל הדרך ליוון, ולפניו לא חסרות דוגמאות. אבי קנפו נעלם מהמפה בעיקר בגלל בחירות מוטעות בקריירה. הוא חתם בהפועל תל אביב כשהיה לו קשה להיכנס לרוטציה, עבר לכפר סבא בתקופה הכי קשה שלה וחתם במכבי נתניה דווקא בעידן שבו היא פתאום חלמה על אליפות. גם אם ההנחה הזאת לא הייתה קיימת, לאבי קנפו עדיין יש הזדמנות להוכיח השנה שהוא מסוגל לסיים עונה בלי פציעות ובלי סימני שאלה לגבי היכולות שלו.

אבי קנפו נעלם מהמפה בעיקר בגלל בחירות מוטעות בקריירה(צילום: ברני ארדוב)

5. אוהדים

ציבור אוהדי הכדורגל ברעננה העדיף בעונה שעברה את הקאנטרי המקומי. הבעיה עם אלה שכן יהיו מוכנים להגיע למגרש בעונה הבאה היא שאין להם מגרש ביתי. המגרש בכפר סבא מרוחק רק קילומטרים ספורים מלב הפארק, ובכל זאת, לא בטוח שכל האוהדים יהיו מוכנים להגיע גם אם תארגנו להם הסעות. אלון ידע לא פעם להבריק בעניין הזה וגם בתקופות הכי קשות שלו בנתניה הוא הביא למגרש יותר אוהדים מאשר דניאל יאמר. העונה נראה אותו. ואותם?

המגרש בכפר סבא מרוחק רק קילומטרים ספורים מלב הפארק, ובכל זאת, לא בטוח שכל האוהדים יהיו מוכנים להגיע גם אם תארגנו להם הסעות(צילום: איתי חסיד)
  • הפועל רעננה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully