פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    ראגבי: הסתיים המסע המופלא של נבחרת ישראל

    הנבחרת של רענן פן נתנה קרב, אבל נכנעה לליטא העדיפה 19:3 (12:3) וסיימה את דרכה במוקדמות גביע העולם. ליטא תפגוש את הולנד

    חלום גביע העולם של נבחרת הראגבי של ישראל נגוז היום (שבת), כשהנבחרת של רענן פן נוצחה על ידי ליטא 19:3 (12:3)במוקדמות גביע העולם. 1,000 צופים קולניים במכון וינגייט לא הצליחו לסייע לישראל, שהתמודדה עם נבחרת טובה וחזקה ממנה, והשחקנים שלנו ייאלצו להסתפק במחמאות. בכל מקרה, שמונת הניצחונות הרצופים של הנבחרת עד למפגש הזה הם בהחלט ציון דרך ראוי. הליטאים יפגשו בשלב הבא את הולנד.

    ישראל ניסתה ליזום בפתיחה, אבל הליטאים הפיזיים ניצלו את יתרונם כדי להעביר את כובד המשחק לחלק המגרש הישראלי. בדקה ה-10 חגגו הליטאים את הטריי הראשון. הפולבק אגידיוס פטרונס קלט כדור במחצית המגרש שלו ופרץ היטב במהירות עד לקו השער הישראלי. הליטאים המירו היטב - 0:7. שתי דקות לאחר מכן קיבלה ישראל כדור עונשין, ואמיר בויטלר שם את הנבחרת שלנו על הלוח - 3:7.

    ישראל החלה להשתלט על המשחק, אבל לאחר לחץ קצר חזר הכדור לאורחים, שהפיזיות שלהם הכבידה על הנבחרת שלנו. ליטא הבקיעה טריי נוסף בדקה ה-21 וכשלה בהמרה - 3:12. עד להפסקה התנהל המשחק בעיקר במרכז השדה, כשמדי פעם ניסו הליטאים לפרוץ את המערך הישראלי ומגיעים קרוב לאנדזון שלנו, אבל לא הצליחו לכבוש וירדו ביתרון תשע נקודות.

    את המחצית השניה פתחה ישראל טוב ובאגרסיביות, אבל בויטלר החטיא בעיטת עונשין ולא הצליח להוריד את ההפרש לפער של החזקת כדור אחת. הנבחרת שלנו ניסתה למצוא את הדרך לשער הליטאי, אבל עד לסיום נמנעו האורחים מטעויות, הוסיפו טריי וסיימו את המשחק עם ניצחון גדול - 3:19.