שחר צוברי עלה למקום השני בהייר

המדליסט האולימפי רשם יום מוצלח בתחרות היוקרתית בצרפת, כאשר הגולשת מעיין דוידוביץ' ממשיכה להוביל בדגם הניל פרייד לנשים

דני בורשבסקי
21/04/2009

היום השלישי בתחרות השייט היוקרתית בהייר שבצרפת היה מוצלח במיוחד עבור גולשי הרוח הישראלים. המדליסט האולימפי שחר צוברי מדורג במקום השני הכללי בדגם הניל פרייד עם 9 נקודות אחרי חמישה שיוטים כולל זריקת השיוט הגרוע. היום (שלישי) הוא סיים פעמיים במקום הראשון. ג'וליאן בונטמפ הצרפתי, מדליסט הכסף האולימפי, מוביל בתחרות עם 8 נקודות שליליות. פיוטר מישקה הפולני שלישי עם 10 נקודות. נמרוד משיח מדורג במקום ה-30 עם 56 נקודות, לירן מחלב במקום ה-35 ועמרי חצור במקום ה-47.

בתחרות לנשים, מעיין דוידוביץ' סיימה את שיוטי היום במקומות 1 ו-13 והיא מובילה את התחרות עם 8 נקודות אחרי זריקת השיוט הגרוע. היא מקדימה ב-6 נקודות את בלנקה מנצ'ון הספרדיה וב-8 נקודות את פלאביה טרטאליני האיטלקיה.

במפרשיות 470 לגברים, גידי קליגר ואודי גל סיימו במקומות 4, 4 ו-18 והם מדורגים במקום ה-18 בתום שישה שיוטים עם 59 נקודות. הצמד הישראלי רחוק ב-39 נקודות מהמקום השלישי. אייל לוין וים אמיר מדורגים במקום ה-49 בלבד. בדגם המקביל לנשים, גיל כהן ודנה ממרייב סיימו היום במקומות 14, 3 ו-21 והן ירדו למקום השישי הכללי בתום שישה שיוטים עם 42 נקודות, כשהן רחוקות ב-14 נקודות מההולנדיות שמדורגות במקום השלישי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully