פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אוהדי נתניה להנהלה: "חשנו מבוזים ומבויישים"

    האוהדים תוהים בעקבות פרשת מכנס: "האם יש מספיק מקום לשרלטנים ועסקנים, ולסמל שלנו אין?". ההנהלה: "נגיב כשנקבל את המכתב"

    הרוחות בנתניה לא נרגעות על רקע ההתנהגות של קברניטי מכבי נתניה לסמל העבר, עודד מכנס, במהלך משחק הקבוצה נגד בית"ר ירושלים ביום ראשון האחרון. מכנס, כזכור, לא הורשה לשבת במקומו הקבוע ועזב בזעם את האיצטדיון תוך טענות שהקבוצה מחרימה אותו בעקבות ביקורת מקצועית שהעביר בתקשורת. בנתניה בחרו לצאת נגדו בהאשמות, כשדניאל יאמר הכריז כי הוא מתפלא על כך שדווקא מכנס פוגע במועדון.

    הבוקר שלחו אוהדי הקבוצה מכתב להנהלת המועדון בו הכריזו כי "זו הפעם הראשונה שאנו, אוהדי הקבוצה על כל פלגיה, חשנו מבוזים ומבויישים מהעובדה שאנו משתייכים למועדון זה". האוהדים המשיכו ודחו את טענות הנהלת הקבוצה על כך שלא היה מקום ביציע למלך השערים של נתניה בכל הזמנים: "האם יש מספיק מקום לכל מיני שרלטנים, עסקנים, ידוענים ומזדנבים למיניהם, ולסמל שלנו אין מקום?!".

    "עם כל הכבוד למר דניאל יאמר, ויש לנו כבוד כלפיו, האם הוא באמת יודע מיהו ומהו עודד מכנס? כי אם כן, בוודאי שלא היה נוהג כלפיו בצורה פסולה ובזויה כזו ועוד הגדיל לעשות כשהוסיף חטא על לפשע וטען שעודד מכנס, בתגובתו, פגע בשמו הטוב של המועדון. אם זה לא היה מעציב, בוודאי שזה היה מצחיק. בעצם פגיעתכם בעודד מכנס, אתם פגעתם בסמל. פגעתם בנו האוהדים. ישנם מספיק אנשים נבונים במערכת שיידעו וימצאו את הדרך לסיים את הפרשה המבישה הזו על הצד הטוב ביותר ולהשיב לנו, ובמיוחד לעודד מכנס, את הכבוד שמגיע לו בזכות ולא בחסד".

    ממכבי נתניה נמסר בתגובה: "מכבי נתניה עדיין לא קיבלה את המכתב. כשנקבל את המכתב ואם נמצא לנכון, נגיב. מה שרק נאמר על עודד מכנס - המועדון מעריך מאוד את פועלו של עודד מכנס בעבר ובטוח שבעתיד הקרוב ייושרו ההדורים בין הצדדים".