פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    עוד אחד ודי

    בייסבול: פילדלפיה רמסה את אנדי זוננשטיין וטמפה ביי 2:10, עלתה ל-1:3 בוורלד סירייס וחסרה משחק אחד בלבד לזכיה בתואר

    פילדלפיה - טמפה ביי 2:10 (1:3 לפילדלפיה בסדרה)

    מנצח: ג'ו בלנטון
    מפסיד: אנדי זוננשטיין

    כך עושים זאת נכון. בלי יותר מדי התחכמויות ובלי משחק צמוד, פשוט עם הרבה כוח ומחץ. ארבעה הומראנס של הפיליז, הגשה מצוינת של ג'ו בלנטון, וכבר הלילה (בין שני לשלישי) יוכל קול המלס לסגור עניין, אם ינצח את סקוט קאזמיר (שידור ישיר ב-FOX). "זו תהיה אנדרלמוסיה מוחלטת", אמר ריאן הווארד, "זה מקום מוטרף שפשוט יתפוצץ".

    הווארד רשם ערב גדול, כשלא השאיר סיכוי לאנדי זוננשטיין מטמפה ביי וחבט לשני הומרים והכניס חמישה רצים הביתה, כשבצד השני היה ג'ו בלנטון מצוין, הגיש שישה אינינגים וסילק שבעה חובטים בסטרייקאאוטים, ולקינוח גם רשם הומראן משל עצמו על אדווין ג'קסון, מחליפו של זוננשטיין. קרל קרופורד ואריק הינסקי ירו גם הם מעבר לגדר בטמפה ביי, אבל אלה היו הפעמיים היחידות שבהן הרייז הצליחו לעקוץ.

    המשחק היה צמוד עד לאינינג הרביעי, שבתחתיתו ברחו הפיליז. ביתרון 1:2 עלה ג'ימי רולינס לבסיס לאחר שגיאה של אקינורי איוואמורה (כמה שגיאות קריטיות יוכלו הרייז לעשות בסדרה?) וג'ייסון וורת' הולך. ריאן הווארד עלה לחבוט, והסלאגר האימתני סיפק את החבטה שהפכה את האיצטדיון להר געש, עם הומראן בן שלוש ריצות שקבע 1:5. באינינג השמיני, במצב 2:6, הפכו את זה הפיליז לתבוסה רשמית, כשוורת' והווארד חבטו לשני הומרים בני שתי ריצות כל אחד ועשו סוף לסיפור.

    המלס יגיש הלילה, והפיליז מרגישים טוב מאחורי האס שלהם. "הוא מחכה לרגעים האלה, הוא כמו כוכב הוליוודי", אמר רולינס. קליף פלויד מטמפה ביי סיכם: "זה מאוד פשוט - הפסד ואנחנו בחוץ. חייבים לנצח". בפילדלפיה מכינים את הרחובות למצעד.