פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אל תבטלו אותם כל כך מהר

    בייסבול: הופעות טובות של המגישים ג'יימס שילדס ודייויד פרייס היקנו לטמפה ביי ניצחון 2:4 על פילדלפיה ושוויון 1:1 בוורלד סירייס

    טמפה ביי - פילדלפיה 2:4 (1:1 בסדרה)

    מנצח: ג'יימס שילדס
    מפסיד: ברט מאיירס

    זה היה המשחק שיקבע מבחינת טמפה ביי האם היא נשארת בתמונת הוורלד סירייס. אחרי הניצחון של קול המלס והפיליז במשחק הראשון, למאמן ג'ו מאדון ולמגיש ג'יימס שילדס לא נותרה ברירה, הם היו חייבים לרשום W, כדי להגיע לשלושת המשחקים בפילדלפיה במצב דומה לזה שבו עמדו ב-ALCS מול בוסטון - תיקו בסדרה ואפשרות להחזיר לעצמם את הביתיות. והם אכן עשו זאת, עם הופעה טובה של שילדס (חמישה אינינגים ושני שליש), הופעה נאה מהבולפן של דייויד פרייס וגם קצת טריקים.

    "לא הרגשתי ביותר מדי לחץ", אמר שילדס בסיום. מי שהיה אמור, אולי, לחוש בקצת יותר אוויר דחוס הוא המחליף פרייס, שהתגלה כאס של מאדון ב-ALCS. פרייס נכנס לאחר אינינג אחד של עבודה של דן ווילר, ורשם את כל שבעת האאוטים האחרונים של טמפה ביי. זו לא הייתה הופעה מרשימה שלו, הוא כן ספג שתי ריצות, אבל בשורה התחתונה סגר את הסיפור והבטיח ניצחון.

    במשחק הראשון תפסו הפיליז את סקוט קאזמיר מוקדם, ובמפגש הזה עשו הרייז את אותו הדבר. אקינורי איוואמורה ובי ג'יי אפטון פתחו באינינג הראשון עם עליה לבסיסים והתקדמו לשני ולשלישי עם שגיאה של ג'ייסון וורת'. שתי פסילות, של קרלוס פניה ואבאן לונגוריה, הספיקו כדי להכניס את שניהם לבסיס הבית ולקבוע 0:2 לטמפה ביי. באינינג השני זה היה כבר 0:3, כשאפטון הכניס בסינגל את דיונר נבארו.

    המהלך של המשחק מבחינת טמפה ביי נרשם באינינג הרביעי. ג'ייסון בארטלט ניסה "הקרבת התאבדות" (חבטת הקרבה קצרה כשהרץ על הבסיס השלישי מתחיל לרוץ לפני המגע עם הכדור) אבל פסל, והגשה אחת אחרי כן הצליח לרשום "הקרבה בטוחה" (סייפטי סקוויז, סיפור דומה, רק שהפעם הרץ מתחיל את הריצה מהשלישי לבסיס הבית לאחר המגע עם הכדור). קליף פלויד נכנס הביתה וטמפה ביי עלתה ל-0:4.

    שילדס המשיך להגיש היטב, עד שמאדון הכניס את דן ווילר לאאוט האחרון של האינינג השישי לאחר שהעלה שני שחקנים לבסיסים. ווילר עשה את עבודתו ופרייס נכנס לאאוט האחרון של השביעי וסגר אותו עם סטרייקאאוט לריאן הווארד. בשמיני הוא נתן הומראן מצמק לאריק בראנטלט, בתשיעי ביצע לונגוריה שגיאה שהכניסה הביתה את וורת', אבל פרייס סגר עם סטרייקאאוט לצ'ייז אטלי ופסילה להווארד ושלח את הסדרה לשוויון - 2:4 בסיום. בלילה שבין שבת לראשון יתמודדו ג'יימי מוייר מפילדלפיה ומאט גארזה מטמפה ביי, במשחק הראשון בין שלושה שייערך בפילי.