הפועל פתח תקוה כבשה הערב (שני) תשעה שערים בדרבי אימון מול עמישב פתח תקוה, שהסתיים בתוצאה 0:9 לקבוצה שחזרה לליגת העל. זאביק זלצר ואלי מחפוד התרשמו מכושרו של החלוץ עמנואל בניאני, וחוזהו יעבור בבקרה. השחקן יערוך את הופעת הבכורה הרשמית שלו ביום שבת מול מכבי נתניה.
פתח תקוה פתחה בהרכב החזק שלה, ללא בנאיני שהשתלב במחצית. כבר בדקה ה-25 פטי נימבה בעט כדור שנהדף לרגליו של אבו חצירא, שמתוך תיבת ה-5 כבש את הראשון. 9 דקות מאוחר יותר ויוסי רוזן שחרר פצצה מ-20 מטרים הישר לחיבור. לא חלפה דקה ורוזן בישל לנימבה שמתוך הרחבה מצא גם הוא את חיבורי השער.
למחצית השנייה העלה אלי מחפוד הרכב צעיר שכלל את עמנואל בנאיני, צליל חתוכה, עמרי רון, מרק גורמן ואור פישביין. בדקה ה-58 פישביין מצא את עצמו לבד מול שוער עמישב וגלגל פנימה. בדקה ה-62 השלים בוגר מחלקת הנוער של פתח תקוה צמד אישי. בדקה ה-70 היה זה עמרי רון שכבש את השישי. 2 דקות מאוחר יותר השלים פישביין שלושער. בדקה ה-75 מצא שחר בלילטי את בנאיני, שעבר את השוער וכבש. בדקה ה-81 בנאיני השלים צמד וחתם את תוצאת המשחק.
בנאיני כבש צמד, הפועל פ"ת תממש את ההסכם עימו
8.9.2008 / 19:58