פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    שטראובר ביקש מדוידוביץ' להישאר בנבחרת

    שוער נתניה שוחח עימו לפני שוויץ..דוידוביץ' למקורביו: "אסע למולדובה ואסיק מסקנות". כעס על אייל ברקוביץ': "הביקורות שלו מוגזמות"

    שטראובר ביקש מדוידוביץ' להישאר בנבחרת

    צילום ועריכת וידאו: יותם רונן

    השוער לירן שטראובר שוחח אתמול (שבת) עם השוער המחליף של הנבחרת, ניר דוידוביץ', וביקש ממנו להישאר בנבחרת ולא להודיע על פרישה, כך לדברי מקורות בנבחרת. השיחה בין השניים הגיעה בעקבות איומו של דוידוביץ' לפרוש מהנבחרת אם דודו אוואט יפתח במשחק מול שוויץ.

    לדברי שחקנים בנבחרת, שטראובר אמר לדוידוביץ' את הדברים בחדר ההלבשה לפני המשחק. למרות השיחה נראה היה שדוידוביץ' עדיין מאוכזב מאי הכללתו בהרכב. שטראובר מסר בתגובה: "כל מה שיש לי לומר לניר, אמרתי לו בארבע עיניים וזה יישאר בנינו. מה שהכי חשוב עכשיו הוא שהנבחרת שלנו תצליח". את תגובתו של דוידוביץ' לא ניתן היה להשיג מאז אמש.

    שחקנים בנבחרת הופתעו מאוד כששמעו ששטראובר יזם עם דוידוביץ' שיחה כזאת, משום שהוא משמש כשוער משנה ולכאורה היה מעדיף שדוידוביץ' יפרוש. נראה כי במידה ואכן תתקבל החלטה כזאת של דוידוביץ', שוער מכבי פתח תקוה, אוהד כהן, יזומן ויתחרה עם שטראובר על עמדת השוער השני. בנבחרת מעריכים שדוידוביץ' יישאר בכל מקרה.

    בינתיים, השוער סיפר למקורביו כי הוא ייסע למשחק במולדובה ביום רביעי, אך אם לא יפתח בהרכב הוא יסיק מסקנות. המאמן דרור קשטן שומר בינתיים על שתיקה ולא לקח את השוער לשיחה בארבע עיניים. נראה כי אם זו תהיה בחירתו של דוידוביץ', תתקיים שיחה במטרה להבהיר לשוער כי בונים עליו להמשך הקמפיין, במיוחד לאור העובדה שדודו אוואט עדיין לא מצא קבוצה שתקלוט אותו.

    בנבחרת הביעו הבוקר את מורת רוחם בעקבות פרשנותו של אייל ברקוביץ' בערוץ 2. לאחר שצפו במשחק בטלוויזיה הגיבו גורמים בנבחרת על דבריו בשידור. "זה בושה שמי שלבש את המדים הלאומיים מדבר כך. הוא טוען שנבחרת ישראל חזרה עשר שנים אחורה, שינסה לזכור מי שיחק בנבחרת באותה תקופה", אמרו. אחד השחקנים הוסיף: "זה לא מתאים לאייל. הביקורות שלו לעיתים מוגזמות. הוא צריך ללכת עם הנבחרת ולא להשפיע על דעת הקהל נגדה. מה שהקהל שומע בטלוויזיה, קובע את הרוח בנבחרת לאחר המשחק".

    * במהלך מחצית המשחק מול שוויץ, עוכבו שני אוהדים לתשאול קצר מחוץ לאצטדיון, בטענה שזייפו צמידים בצבע זהב שבעזרתם יוכלו להיכנס לאוהל העיתונות ומשם ליציע הכבוד. השומרים בכניסה זיהו את הזיוף בקלות, משום שעל הצמידים החדשים מוטבע לוגו ההתאחדות לכדורגל. שני האוהדים שוחררו, פרטיהם נלקחו, אך ככל הנראה לא יוחלט להעמידם לדין.