לאחר שנים רבות של כשלונות במוקדמות אליפות אירופה והמונדיאל, עושה רושם כי בהתאחדות הכדורגל הישראלית הולכים על קו אחר, בתקווה שהעתיד יהיה מוצלח יותר. היום (ראשון), הוצגו המדים החדשים של הנבחרת הלאומית, לקראת מוקדמות המונדיאל שיחלו בספטמבר. המדים החדשים עם הצבעים הישנים הם של חברת "אדידס", והשחקנים שנבחרו למדוד ולהצטלם איתם היו יואב זיו, טוטו תמוז, יובל שפונגין, דדי בן דיין ומאור בוזגלו.
לא ברור אם הבחירה בשחקנים הצעירים היתה הצהרת הכוונות על חילוף הדורות המדובר בכדורגל הישראלי, אבל כעת ניתן לומר די בבירור כי פני הנבחרת החדשים הם צעירים. עכשיו כל שנותר הוא לראות האם, בשינוי קל של המשפט הנודע, משנה מדים - משנה מזל. את זה נדע בעוד מספר חודשים.
הוצגו המדים החדשים של נבחרת ישראל בכדורגל
3.8.2008 / 12:32