כדורעף: עירוני קרית אתא הפסיקה את פעילותה

בתגובה לקנס הכבד והרחקת היו"ר, שספגה עקב פרשת זיוף המסמכים ורישום הזרים, הודיעה הקבוצה כי לא תירשם לעונה הקרובה

קבוצות הכדורעף של עירוני קרית אתא בגברים ובנשים, לא תשחקנה בעונה הקרובה בליגות העל. הקבוצה הודיעה לאיגוד הכדורעף כי היא אינה מתכוונת להירשם לעונה הקרובה, וזאת בשל פרשת זיוף המסמכים ורישום הזרים במרכזה היא עומדת. לפי התקנון הבינלאומי, על רישום שחקן חיזוק זר יש לשלם 2,000 דולר, ולפני כחודש קיבל איגוד הכדורעף הישראלי תלונה מהאיגוד הבילאומי, על כך שהועברו לידיו רק 1,400 דולר במקום 14 אלף דולר לגבי דמי שחרורם של 7 זרים בקבוצה.

"האיגוד הבילאומי הגישה תלונה על כך שקיבלה רק 1,400 דולר ושאלה מה לגבי יתרת הסכום", אומר דובר איגוד הכדורעף, ירון מיכאלי, "הקבוצות מעבירות לאיגוד את המסמך כדי לקבל את האישור הרצוי. באיגוד שלנו היה כתוב 14 אלף דולר ולא 1,400. לאחר דיון בוועדת המשמעת הוחלט שקרית אתא תקנס בסכום של 20 אלף שקלים והיו"ר שלה, יעקב טאוב, שהוא חבר באיגוד, יורחק לכל פעילות לשנה. כתוצאה מכך, היו"ר המורחק הודיע שבגלל ההחלטה הקבוצה לא תופיע".

הנהלת איגוד הכדורעף תתכנס כדי לדון בעניין ולהחליט לגבי צעדיה בנידון. באיגוד ידרשו להחליט האם הם משאירים את הליגה במתווה הנוכחי, מעלים קבוצה נוספת מהליגה השנייה שתתפוס את מקומה של קרית אתא או למצוא פתרון יצירתי אחר למצב שנוצר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully