פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    לוזון שוקל לבטל את תפקיד מאמן העל של הנבחרות הצעירות

    יו"ר ההתאחדות נפגש עם זאב זלצר, הודיע לו על סיום תפקידו, ושוקל לא למנות מחליף כלל. עטר צפוי לקבל את המינוי לאולימפית השבוע

    יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, שוקל לבטל את תפקיד מאמן העל בנבחרות ישראל הצעירות. החל מהעונה הבאה, יתכן כי ימונו שני מאמנים שונים לתפקיד מאמן הנוער והנערים, אבל אף אחד לא יפקח עליהם.

    היום (שלישי) נפגש לוזון עם זאב זלצר והודיע לו על סיום תפקידו במערכת. נראה כי זו נבעה מתוך ההצעה החדשה לבטל את התפקיד כשיו"ר ההתאחדות הציע למאמן לעמוד בראש אקדמיה לשחקנים צעירים, שתקים ההתאחדות. זלצר אמר היום: "נפגשתי עם אבי והוא הציע לי תפקיד אחר. התפקיד הזה לא נראה לי. נפרדנו כידידים".

    כעת יצטרך לוזון להחליט מי יהיה מאמן הנבחרת האולימפית, כשבהתאחדות מעריכים שמדובר במוטי איווניר. אבי לוזון אמר למקורביו שגם ראובן עטר מועמד ראוי. בסביבתו של לוזון אמרו הערב (שלישי) כי איוניר צפוי להתמנות לתפקיד מאמן נבחרת הנוער, ואילו עטר עשוי לקבל עוד השבוע את המינוי למאמן הנבחרת האולימפית. יש לציין כי ממלא מקום יו"ר ההתאחדות, שטרן חלובה, תומך דווקא במינויו של איוניר לאולימפית, כפי שמסרו מקורות בכירים בהתאחדות.

    עדכון ראשון: 27/5/2008 16:20
    עדכון אחרון: 27/5/2008 19:40