אוהדי הפועל פ"ת יוזמים מהלך שבסופו ינהלו את הקבוצה

הודיע שהצליחו למצוא ספונסר לעונה הבאה, וייצרו תקציב בסיס של 4 מיליון ש"ח. אלעד התחייב כי יעביר את הקבוצה לחברה ללא מטרות רווח

  • הפועל פתח תקוה
אייל בן יעקב

קטמון ואושיסקין לא לבד. גם אוהדי הפועל פתח תקוה מאסו בניהול הכושל של קבוצתם בשנים האחרונות, ולאחר מספר חודשים של שיתוף פעולה הצליחו להקים ארגון המורכב מכל פלגי האוהדים השונים, הצלחה גדולה לכשעצמה כשמדובר בפתח תקוה. הארגון החדש נקרא "איגוד האוהדים של הפועל פתח תקוה", והיום (ראשון) הוא הודיע כי הצליח למצוא ספונסר לעונה הבאה.

ביחד עם עמותת "פועלים באדום" של אוהדי הפועל תל אביב, זהו למעשה ניסיון ראשון מסוגו בכדורגל הישראלי למסד את חוגי האוהדים ולנהל את פעילותם במסגרת ממוסדת כחוק, כלומר כעמותה רשומה. כל זאת במטרה להעצים את הפעילות של חוגי האוהדים למען מועדון הכדורגל של הפועל פתח תקוה, והפיכתם לגופים קהילתיים לגיטימיים בדומה לאגודות סטודנטים, עמותות וולונטריות וכיוצא בזה.

רכז הפעילות של האיגוד, עמיאל ליבוביץ': "בלי שום קשר ליוזמת העברת הקבוצה לאוהדים, כולנו מבינים שהכדורגל הישראלי משווע לשינוי באווירה התרבותית והארגונית שבה הוא מתקיים, ואנו בהפועל פתח תקוה זקוקים לכך יותר מכל. מעבר לייעודו המקורי של האיגוד כגוף שנועד לשמור על האינטרסים של הקבוצה לטווח הארוך, אנו מצפים שנפח הפעילות העיקרי של האיגוד יגיע דווקא מהפעילות הקהילתית יזומה, לרבות ריכוז פרויקטים קהילתיים ורתימת מתנדבים מקרב חברי האיגוד למען אוהדי הפועל פתח תקוה בפרט והעיר פתח תקוה בכלל".

הארגון הגיע לסיכום עם ספונסר שיתמוך בקבוצה בעונת המשחקים הבאה בסכום של עד מיליון שקלים, עם אופציה להרחבת מסגרת ההשקעה. מעבר לכך, ישנה כוונה לצאת בקמפיין נרחב לגיוס 800,000 שקלים ממכירת מנויים לקראת העונה הקרובה, וביחד עם התחייבותו של איש העסקים ציון דלל לגייס 2 מיליון שקלים מהקהילה העסקית, ייווצר לקבוצה בסיס תקציבי של לפחות 4 מיליון מיליון, וזאת לפני קבלת הכנסת הבסיס מהטוטו והטלוויזיה. בהנחה שרונן אלעד אכן יעמוד בהתחייבותו לכסות את החובות ולהעביר הקבוצה לחברת ניהול שתפעל ללא מטרות רווח, נראה כי הפועל פתח תקוה תהפוך לקבוצת האוהדים המקצוענית הראשונה בישראל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully