פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        נשים: רמה"ש מושלמת ביורוקאפ

        גברה 73:84 על בוטאספור והשלימה ניצחון רביעי באירופה אחרי שכבר פיגרה ב-12 בהפסקה. רמלה הביסה את גלאטסראיי 69:85

        אלקטרה רמת השרון גברה הערב (חמישי) 73:84 על בוטאספור הטורקית והשלימה ניצחון רביעי מתוך ארבעה משחקים ביורוקאפ.

        הרבע הראשון היה צמוד, אבל ברבע השני פתחו הטורקיות יתרון בעזרת משחק מצוין מתחת לסלים של קריסטין נוולין וקריסי גיבנס והמחצית הראשונה הסתיימה ב-29:41 לבוטאספור. למחצית השנייה עלתה רמת השרון אחרת ומשחק מצוין של ג'יה פרקינס ודיאנה ג'קסון סייע לה לחזור למשחק ו-1:25 דקות לסיום הרבע השלישי לעלות ליתרון 54:55 אחרי זמן ארוך של פיגור. ברבע האחרון המשיכה הקבוצה הישראלית להוליך בפער קטן ולקראת הסיום הגדילה אותו מעט וסגרה את המשחק עם 73:84.

        הירבו לקלוע לרמת השרון: ג'יה פרקינס 27, דיאנה ג'קסון, דליבורקה ויליפיץ' 12, מירב דורי 10. לבוטאספור: קריסטי גיבנס 22 ו-12 ריבאונדים, קריסטין נוולין 17 ו-11 ריבאונדים, ניילה איבגין 13.


        גם אליצור רמלה במצב טוב והערב היא השיגה את ניצחונה השלישי, 69:85 מול גלאטסראיי שעד היום הייתה בלתי מנוצחת.

        רמלה פתחה את המשחק בסערה ו-12 נקודות של טנג'לה סמית ברבע הראשון סייעו לה לפתוח פער דו ספרתי ולרדת אחרי 10 דקות עם 20:29. הטורקיות התחילו לצמק ברבע השני ועד סיומו הורידו ל-44:40 בלבד. הרבע השלישי המשיך להיות צמוד, אבל ברביעי המומנטום חזר להיות של רמלה בלעדית. סמית, שנרדמה קצת בשני הרבעים הקודמים, חזרה להפציץ, שי דורון ונטשה אנג'ליץ' צלפו מבחוץ והשחקניות של אלי רבי השלימו ניצחון ב-16 הפרש.

        הירבו לקלוע לרמלה: טנג'לה סמית 29 ו-11 ריבאונדים, שי דורון 17, נטשה אנג'ליץ' 11. לגלאטסראיי: ויקי ג'ונסון וסופיה יאנג 18 כ"א.

        הערב נערך גם מחזור חלקי בליגת הנשים, המחזור השביעי הדחוי. בנות השרון פגשו את בני יהודה, אבל למרות שהתקשו לאורך המחצית הראשונה, ידעו להתעלות בשנייה והשיגו את ניצחונן השמיני העונה, 74:90. מכבי אשדוד נהנתה ממשחק מול שק החבטות של הליגה, הפועל תל אביב, והביסה אותה 58:92. אליצור חולון גברה על מתנ"ס תל כביר 81:89.

        הגרלת משחקי רבע גמר גביע המדינה לנשים, נערכה הערב ובה נקבעו המשחקים הבאים:

        רמת השרון – בני יהודה תל אביב
        אליצור רמלה – מכבי רעננה/הרצליה
        מכבי רמת חן – הפועל תל אביב
        מכבי אשדוד העפילה לחצי הגמר ללא משחק.

        המשחקים יתקיימו ב-17 בדצמבר והגומלין ב-20 בדצמבר.