תמיר כהן מחוזר בעוד קבוצות אנגליות

טומי נילסן המשמש סקאוט במספר קבוצות נוספות יעביר את רשמיו מקשר מכבי נתניה. חשש שהשוער גל ניר סיים את העונה

אריק רחמיאן ואורן קורנפלד
29/11/2007

קבוצת בולטון שגילתה התעניינות בתמיר כהן, אינה המועדון היחיד בליגה האנגלית שמעוניין לצרף את תמיר כהן. נציגיו של תמיר כהן הבהירו למספר סוכנים הפועלים באנגליה על כך שקשר הנבחרת ושחקנה של מכבי נתניה יכול להשתחרר מחוזהו בנתניה בסכום העומד על 75 אלף דולר.

העובדה שעלות שחרורו של תמיר כהן מחוזהו בנתניה כה נמוך במושגים אירופיים, לצד העובדה שהשחקן נמצא בכושר מצוין בתקופה האחרונה, גורמת להתעניינות מרובה של מספר קבוצות כשהעדפה של תמיר כהן היא לשחק בליגה האנגלית. העדפה זו דוחה את תשובתו של כהן לגנט הבלגית, שכבר הודיעה באופן רשמי על רצונה לצרפו ולהחתימו לחוזה ארוך טווח, רק 350 אלף דולר לעונה.

העובדה שנציג מטעמה של בולטון, טומי נילסן, אמור להגיע בסוף השבוע לעקוב אחר השחקן, מלמדת כי נציגיו של השחקן מעבירים הילוך לקראת פתיחת מועד ההעברות בינואר כדי לסכם את העברתו לאנגליה. כעת מתברר שנילסן ג'וניור מייצג כסקאוט בנוסף לבולטון קבוצות נוספות משתי הליגות הבכירות באנגליה, ולאחר שיעקוב אחר תמיר כהן, הוא יעביר את רשמיו לקבוצות נוספות פרט לבולטון.

בשיחה שקיימנו הבוקר עם קצין העיתונות של בולטון, מסר הדובר: "לקראת חלון ההעברות אנחנו עוקבים אחר מספר שחקנים. אני לא יכול להכחיש או לאשר את העובדה שאנחנו עוקבים או מעוניינים בתמיר כהן".

גל ניר קרע רצועה בברך

גל ניר, שוער המשנה של מכבי נתניה, שנפצע בתיקול חריף עם עומרי אפק במשחק גביע הטוטו לפני שלושה שבועות, עבר אתמול בלילה בדיקות מהן התברר שהשחקן סובל מקרע ברצועה הפנימית של הברך. השוער, שנועץ לדבריו בשני רופאים בכירים שעברו על ממצאי הבדיקה היום, קיבל המלצה על טיפול פיזוטראפי. אולם, השחקן בעצת רופא הקבוצה, יעבור מחר בדיקה נוספת בתל השומר אצל מנהל המחלקה האורטפדית, ובדיקה פרטית נוספת, ורק אחר כך יוחלט אם יעבור ניתוח, שמשמעותו זמן החלמה ממושך. ניר, הביע היום תקווה שבסופו של דבר יוכל להבריא ללא ניתוח ולחזור למגרשים עוד העונה.

  • בולטון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully