חברת Dell ישראל, בשיתוף עם חברת אינטל, תתמוך, לראשונה בישראל, בספורט נשים ותעניק חסות לקבוצת אלקטרה רמת השרון, לעונת 2007/8. במסגרת הסכם החסות, תעניק חברת Dell לאלקטרה רמת השרון מוצרים מתוצרתה, כולל מקרן ומחשבים ניידים, לצורך שימוש בהכנת המשחקים ובהכנה הטקטית של הקבוצה וגם לצורך שימוש בפעילויות שיווקיות במהלך העונה. כמו כן יוכלו Dell ואינטל לקיים במהלך העונה פעילויות מיוחדות לקהל המגיע למשחקי הקבוצה.
עוד במסגרת ההסכם, ימותגו עמדת הסטטיסטיקה הממוחשבת של אלקטרה רמת השרון וספסלי הקבוצות המשחקות בלוגו של Dell. בנוסף, יזכו המשווקים של Dell לאירוח במשחקי הקבוצה, וחברת המחשבים תקבל מקום לפעילות שיווקית במתחם אולם המשחקים של אלקטרה רמת השרון.
רמת השרון מצאה ספונסר חדש
23.9.2007 / 10:50